Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                   

Люди

Народний аматорський театральний колектив «Діалог» переміг у «Театральній весні Кіровоградщині»

30.04.2020

3 березня 2020 року відкрив свою роботу 61-й обласний конкурс театрального мистецтва на базі Кіровоградського районного «Театральна весна Кіровоградщини» Будинку культури. Загалом в огляді –конкурсі взяли участь 22 народних аматорських театрів з 11 районів, 3 міст та 1 ОТГ.

Народний аматорський театральний колектив «Діалог» (режисер  Світлана Бойко) отримав феєричний результат, який був очікуваним, бо кожним актором вкладено в роботу над виставою багато часу, сил, нервів, бажання і прагнення, щоб зіграти свої ролі на високому професійному рівні. То ж за підсумками роботи журі - видатних театральних фахівців – наш колектив виборов Диплом І ступеню (І місце), Диплом у номінації «Краща сценографія», Диплом у номінації «Кращий виконавець чоловічої ролі» - Віталій Ткаліч, Диплом у номінації «Кращий виконавець жіночої ролі»- Вікторія Кравченко. 

  • Ми, як театральний колектив, шукали себе протягом п’яти років, - коментує режисер Світлана Бойко, - урізноманітнювали жанри від комедійного до психологічного, але найкраще, як показує практика, нам вдається перший. Це час плідної роботи злагодженого творчого колективу, вже вироблений професіоналізм, чітке акторське амплуа. Вперше у конкурсі виконавської майстерності «Театральна весна» ми взяли участь саме як народний аматорський театральний колектив. Обрали виставу для конкурсу, де багато ролей, деякі актори у цій виставі взагалі дебютували у нашому колективі. Нам пощастило, що нас запросили виступати на відкритті конкурсу, де добре сприйняла публіка. Я вдячна всім нашим акторам, це спільне досягнення!

У конкурсній виставі за п’єсою О. Гончара «Синдром молодої дружини» зіграли не тільки актори основного складу, а й дебютанти. Ось імена переможців- Наталія Альошина, Вікторія Петрашова, Вікторія Кравченко, Тетяна Матвєєва, Вероніка Запісочна, Валентина Половко, Крістіна Тріфонова, Наталія Дернова, Світлана Свірбій, Наталія Савіцька, Віталій Ткаліч, Руслан Павловський, Дмитро Гузь, Борис Шевель, Володимир Кондратюк, Олександр Редько та режисер – Світлана Бойко.
Дякуємо кожному з учасників за те, що витрачають свій вільний час для занять таким чудовим видом мистецтва, як театр. Дякуємо відділу культури і туризму (нач. Світлана Бабаєва), директору міського Палацу культури – Наталія Альошиній за всебічну підтримку і допомогу в гастрольні діяльності та розвитку колективу, висвітлення виступів і перемог «Діалогівців». Дякуємо всім поціновувачам не тільки нашого театру, а й взагалі театрального мистецтва.

Підготувала Оксана Войчишина

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges