Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                   Діяльність відбувається за підтримки  чеської неурядової організації NESEHNUTÍ в рамках Програми трансформаційної  співпраці Міністерства іноземних справ Чеської Республіки

Люди

Українці стали жити довше: в країні зросла тривалість життя

13.07.2020

За даними Державної служби статистики, середній вік, до якого доживають українці, – 71 рік 4 місяці, що значно більше, ніж 5 років тому (69 з гаком років). 

Але все одно середній вік на 8-10 років нижче, ніж в країнах Європи. Втім, тривалість життя українських чоловіків і жінок значно відрізняється – 66 років 3 місяці і 76 років 2 місяці, тобто різниця на користь жінки – 10 років, тоді як в Європі така різниця не перевищує п’яти років. До речі, у 2015 році тривалість життя чоловіка була 63 роки 8 місяців, жінок – 74 роки 9 місяців.

Експерти кажуть, що така різниця обумовлена ставленням до життя у чоловіків і жінок – українські чоловіки в молодості більш схильні до травматизму, а в зрілому та літньому віці значно безвідповідальніше ставляться до свого здоров’я, ніж жінки.

https://www.uarp.org/

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges