Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                   Діяльність відбувається за підтримки  чеської неурядової організації NESEHNUTÍ в рамках Програми трансформаційної  співпраці Міністерства іноземних справ Чеської Республіки

Люди

Відбувся  загальноміський конкурс «Гордість міста»

27.07.2020

З метою відзначення вагомих досягнень у різних галузях життєдіяльності міста та кращих представників громади міста, заохочення талановитих особистостей в сферах суспільного життя, стимулювання громадянської та творчої активності населення, в рамках святкування Дня міста Знам’янка відбувся  загальноміський конкурс «Гордість міста».   

Переможцями вищевказаного конкурсу стали:

  1.  Номінація  «Захисник Вітчизни»  - Чорненко Вадим Григорович
    2.    Номінація «Кращий працівник медичної сфери» - Наконечний Петро Андрійович
    3.    Номінація «Освітянський Олімп» - Грузін Валентина Володимирівна
    4.    Номінація «Спортивна гордість» - Манін Владислав В’ячеславович
    5.    Номінація «Кращий працівник господарства перевезень» - Біленко Людмила Петрівна
    6.    Номінація «Кращий працівник колійного господарства» - Жарко Сергій Юрійович
    7.    Номінація «Кращий працівник господарства електропостачання» - Приходько Дмитро Олександрович
    8.    Номінація «Кращий працівник локомотивного господарства» - Лисенко Олександр Іванович
    9.    Номінація «Кращий працівник вагонного господарства» - Тітяниченко Олена Миколаївна
    10.  Номінація «Кращий працівник органів місцевого самоврядування  
     та органів державної влади» - Лазарєва Надія Василівна
    11.   Номінація «Обдарована учнівська молодь» - Тітяниченко Микита Олексійович
    12.   Номінація «Кращий за професією у комунальній сфері» - Молдова Олександр Миколайович
    13.   Номінація «Лідер самоорганізації населення» - Бабенко Олена Миколаївна
    14.   Номінація «Творча особистість» - Булах Раїса Валентинівна
    15.   Номінація «Родинні скарби» - Чеботаренко Оксана Павлівна та Чеботаренко Григорій Вікторович
    16.   Номінація «Кращий в  соціальній сфері» - Полякова Людмила Володимирівна
    17.   Номінація «Кращий підприємець» - Луц Олексій Іванович

Вітаємо переможців!

Джерело - https://znam.gov.ua/news/1595850404/
 

 Також читайте - 

ЯКИЙ ПАКЕТ БЕЗКОШТОВНИХ ПОСЛУГ МОЖНА ОТРИМАТИ У СІМЕЙНОГО ЛІКАРЯ?

В УКРАЇНІ РОЗПОЧНЕТЬСЯ ПОСТУПОВЕ ЗАЛУЧЕННЯ ГЛЯДАЧІВ НА ФУТБОЛЬНІ МАТЧІ ЗА УМОВ ДОТРИМАННЯ НИЗКИ КАРАНТИННИХ ВИМОГ

Запрошуємо підписатися на наші новини у Facebook 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges