komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Люди

Нове життя Будинку культури смт. Знам’янка Друга

20.01.2022

 Багато справ і заходів, які започатковані у селищному Будинку культури, стали помітними для мешканців. Яскравими новорічними барвами засяяла і сама будівля закладу культури. Такий активний поштовх до змін ініціює молода директорка Валерія Барабанова разом зі своїми однодумцями. Для більш цікавого діалогу ми зустрілися з креативною керівницею.

  • Валеріє Анріївно, стати керівником селищного Будинку культури – це виклик для Вас?

  • Я працюю на посаді директора Будинку культури смт. Знам’янка Друга вже 2 місяці. Як не дивно, але дата конкурсного відбору на цю посаду співпала із Всеукраїнським днем працівників культури, впевнена, що це – гарний знак. У мене є досвід роботи у сфері культури – 2 роки я працювала провідним спеціалістом у відділі культури та туризму Знам’янського міськвиконкому, тож можу сказати, що ця сфера для мене знайома. Але, звичайно, мій рівень відповідальності, як керівника, тут надзвичайно високий. Ти – і бухгалтер, і кадровик, і економіст, і творчий працівник…Одна за всіх. Але я не одна!
  • Розкажіть більше про Ваш колектив Будинку культури.
  • У нас працює велика професійна та творча команда: колектив  з чималим досвідом за плечима: художній керівник – Карина Корнієнко – працює у цій сфері понад 5 років: вона і займається розробкою сценаріїв, і керує вокально-хоровим колективом «Горлиця», вона ж започаткувала концертно-театральну студію «Азарт», гурт «Барабанщиць», і костюми шиє, ще й виступати встигає!

 Керівник гуртка декоративно-ужиткового мистецтва працює в Будинку культури більше 11 років! У нашій творчій майстерні  виросло вже декілька поколінь – наші учні приводять до Стальміри Іванівни, з величезною повагою, вдячністю та довірою, своїх дітей, адже так самовіддано працювати, щиро любити та вчити радіти життю вміє лише вона!

Навіть наш технічний персонал – Олена Авраменко та Василь Багрій –  спеціалісти «широкого профілю» – можуть все: і захід озвучувати, і декор майструвати, і цікаві ідеї пропонувати.

Ми відчуваємо підтримку міської влади, особливо – відділу культури і туризму (в особі досвідченого керівника – Світлани Бабаєвої, та наших найкращих спеціалістів – Крістіни Тріфонової та Насті Зеленської) додає впевненості на кожному кроці.

  • Які маєте плани та наміри на 2022-ий рік?

 

  • Наша команда – невелика, але плани – дуже амбіційні! Аналізуючи наявну у Будинку культури ситуацію, я розумію, що роботи буде дуже і дуже багато. Але це надзвичайно цікаво – розуміти і усвідомлювати, що я можу і роблю дуже корисну та важливу для нашої громади справу! І складності, що виникають, лише «стимулюють» і підштовхують рухатись тільки вперед! Попереду нас, як і всю країну, чекає «Велике будівництво»: заклад потребує  капітального ремонту. Треба починати з найважливіших питань: проведення водопостачання до приміщення, будівництва санвузла та заміни електропроводки по всьому закладу.

 

Це – тільки початок і пріоритетні завдання: створення та забезпечення комфортних умов для наших працівників та відвідувачів.

Щодо організації культурно-дозвіллєвих заходів, ми постійно знаходимося у пошуку цікавих, креативних ідей та проєктів! Протягом року нам буде чим дивувати та розважати мешканців нашої громади: запланована велика кількість нових проєктів, творчих зустрічей, заходів, спільних з громадськими організаціями, школами, закладами культури, тощо.

Хочу активніше залучати молодь до взаємодії: через популяризацію спортивного руху (проведення велопоходів, спортивно-розважальних заходів), навіть мрію про створення на базі БК платного тренажерного залу! Це не аби як спонукатиме до здорового способу життя не тільки нашу молодь, але і всіх жителів селища. Плюс – ми зможемо заробляти кошти для подальшого розвитку Будинку культури. Також плануємо проводити роботу щодо участі у грантових проєктах, залучати нових спонсорів.

- Будинок культури мав дуже насичену програму новорічно-різдвяного циклу.

-Дуже активною була підготовка до новорічних та різдвяних свят. Ціла команда помічників допомагала мені у створенні неймовірної теплої та чарівної атмосфери зовні та в приміщенні Будинку культури. Так, як засяяв Будинок культури цієї зими, він не сяяв ніколи – у нас в селищі це стало цілою подією! Наше подвір’я перетворилося на найатмосферніше місце для відпочинку молоді, дітей та дорослих: hand-made оздоблення живою хвоєю ґанку, оформлення розкішного двометрового різдвяного вінка, фотозони з чарівними оленятками та нові придбані вуличні динаміки додали всім навколо веселого та святкового настрою.

До прикрашання нашого Будинку культури долучилась і вся моя родина (мама – Вікторія, сестра Євгенія та чоловік – Василь, за що я їм безмежно вдячна), і весь колектив, і наші дітки, і їх батьки! Спільна справа нас всіх об’єднала, поріднила  та зарядила творчою енергією на весь рік! Тому і результат був пречудовим – величезна кількість слів вдячності лунала від наших відвідувачів, односельчан, гостей селища та керівництва.

Планую започаткування нових заходів, які стануть традиційними та унікальними для нашого селища: от, наприклад, на Масляну, ми запланували проведення першого «Млинець-фесту», який, я впевнена, стане до вподоби жителям всієї громади. Готуємо цікаву, яскраву програму, подарунки і сюрпризи! Більше нічого казати не буду – заходьте до нас на сторінку у Facebook, підписуйтесь та слідкуйте за новинами.

 Влітку плануємо організувати родинно-спортивне свято – ціле дійство, що об’єднає і родини, і всіх жителів селища, і різні, але рідні одна одній сфери, – культуру і освіту, і, навіть, громадські організації. Маю надію, що нові традиції знайдуть відгук у серцях мешканців та «приживуться» у нас.

До речі, популяризація роботи закладу у соцмережах – також одна із моїх цілей.  Ми плануємо залучати більше молоді, то маємо розмовляти з ними «на спільній мові», а наш час – це активний розвиток соцмереж. Та й карантинні обмеження спонукають до проведення різноманітних форм он-лайн заходів. От, на різдвяну коляду, я вперше вела прямий ефір у мережі на нашій сторінці під час заходу, і відео вже назбирало біля 2 тис. переглядів за кілька днів! А он-лайн конкурси (на кращий вірш Діду Морозу, конкурс на найкреативнішого сніговика “SNOWMAN-2022”, майстер-клас з виготовлення різдвяного віночка, виставки робіт) набирають все більшої популярності та інтересу серед наших підписників. Перший крок зроблено, далі в планах – створення сторінки Будинку культури в Instagram та YouTube-каналу!

Я думаю, що читачі зрозуміли напрямок моїх думок та дій. Маю надію, що, за підтримки міської влади та нашої творчої команди, поставлені мною задачі будуть реалізовані. Це – величезна, довготривала і кропітка робота, але я маю енергію, натхнення та можливість реалізувати ці плани в життя та робити добру справу!

Запрошуємо всіх охочих, талановитих, креативних, цікавих особистостей до нашої творчої команди! Ми відкриті для співпраці, реалізації нових, прогресивних і сучасних ідей та проєктів! Долучайтесь!

Спілкувалась Оксана Войчишина

 

 

 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges