komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Люди

ХТО МОЖЕ ВИВЕЗТИ ДИТИНУ ЗА КОРДОН ПІД ЧАС ВІЙНИ. РОЗ'ЯСНЕННЯ

16.03.2022

Дитину може супроводжувати один із батьків, бабця, дід, повнолітній брат, сестра, мачуха, вітчим або інша особа, уповноважена одним з батьків. 

Центр протидії дезінформації при РНБО України пояснює правила перетину кордону для дітей віком до 16 років. Отже, хто може вивезти дитину за кордон під час війни:

По-перше, дитину може супроводжувати один із батьків, бабця, дід, повнолітній брат, сестра, мачуха, вітчим або інша особа, уповноважена одним з батьків.

По-друге, для виїзду в супроводі одного з батьків, бабці, дідуся, повнолітнього брата, сестри, мачухи, вітчима мають бути документи, що підтверджують сімейні зв’язки супроводжуючої особи з дитиною. Йдеться про свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб тощо.

По-третє, нотаріально посвідчена згода одного з батьків на виїзд дитини за кордон потрібна у випадку виїзду дитини в супроводі особи, яка не є одним із її батьків, бабою, дідом, братом, сестрою, мачухою або вітчимом. А завірити довідку можна в органах опіки та піклування органів місцевого самоврядування.

 

Також читайте:

ВІД ЧОГО ЗАЛЕЖИТЬ РОЗМІР ДОПОМОГИ ПО БЕЗРОБІТТЮ?

ДІЄВА ДОПОМОГА ВОЛОНТЕРІВ ЗНАМ’ЯНЩИИ У ВОЄННИЙ ЧАС

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges