Ситуація з водопостачанням по ОКВП «Дніпро-Кіровоград»
9.05.2024
Основні об’єкти ОКВП «Дніпро-Кіровоград» знеструмлені. О 9 ранку зупинили насосну станцію, яка резервною лінією за допомогою генератора забезпечувала водою Світловодськ.
Олександрія і Знам’янка отримують воду з резервуарів, протягом дня можливе зменшення тиску.
Джерело - ОКВП «Дніпро-Кіровоград»
Також читайте:
КОМУ ПОТРІБНО З 1 ТРАВНЯ ЗВЕРНУТИСЬ ДО ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ ДЛЯ ПЕРЕПРИЗНАЧЕННЯ СУБСИДІЙ?
СОЦІАЛІЗАЦІЯ ПІДЛІТКІВ. ЯКІ ВИКЛИКИ ТА РІШЕННЯ

Коментарі
- Коментарі не знайдено

Увійти щоб залишити коментар
Залишити коментар як гість