На Кірововоградщині хочуть запровадити зональне оповіщення про повітряну тривогу
26.05.2025
На Кіровоградщині, за пропозиціями Міністерства оборони та Генерального штабу Збройних сил України, розглядають можливість впровадження зональної системи оповіщення про повітряну тривогу.
Про це повідомляє Суспільне, яке звернулося за коментарем до начальника управління з питань цивільного захисту обласної військової адміністрації Володимир Слінченко.
За його інформацією, зональна система сповіщень працюватиме окремо для чотирьох районів.
"Це буде тільки для безпілотних літальних апаратів. Для ракет тривогу оголошуватимуть на всій території Кіровоградщини. Попередньо це визначається в денний час доби. Така пропозиція для того, щоб школи й садочки мали можливість працювати".
За словами начальника управління з питань цивільного захисту Володимира Слінченка, рішення про запровадження зональної системи оповіщення на Кіровоградщині ухвалять до 30 червня.
Також читайте:
Де на Кіровоградщині діє система реабілітаційної допомоги?
Коментарі
- Коментарі не знайдено

Увійти щоб залишити коментар
Залишити коментар як гість