Кіровоградщина: бійці ДСНС продовжують надавати допомогу населенню у боротьбі з підтопленнями
5.03.2026
Впродовж минулої доби підрозділи ДСНС Кіровоградщини сім разів залучалися до надання допомоги населенню з відкачування талої води з прибудинкових територій, господарських споруд та вулиць.
Чотири рази допомогу надано в Олександрійському районі, двічі - у Кропивницькому та один раз – у Голованівському.

Роботи з ліквідації наслідків підтоплень тривають.
ГУ ДСНС у Кіровоградській області
Також читайте:
Знам'янські бійці ДСНС вчора гасили займання у приватному секторі

Коментарі
- Коментарі не знайдено

Увійти щоб залишити коментар
Залишити коментар як гість