Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

І ЗНОВУ ПРО НАБОЛІЛЕ

28.04.2017

З моменту зміни тарифу на перевезення з 4 до 5 гривень, хто тільки не обговорював це питання. Долучилася до вирішення питання і громадська рада.

Про те, яка боротьба проходила і як все відбувалося говорить голова громадської ради Михайло Сурдул:


«Четвертого  квітня поточного року виконкомом було винесене питання про підняття тарифів на перевезення пасажирів, але воно залишилось без вирішення, у зв’язку з тим, що було недопрацьоване.  Вже 6 квітня, на черговому засіданні, рішення про підняття ціни було прийнято. При чому, не було враховано,  ані звернення до членів, ані побажання громади. Після цієї події, я особисто звертався і до юристів у м. Кропивницький і писав звернення до голів депутатських комісій, збирав підписи громади разом з членами ради. На черговій сесії депутатським корпусом було скасовано рішення виконкому. Після цього у місті стався транспортний колапс – перевізник не перевозив пасажирів протягом дня.   Я звертався і до СБУ і до політичних сил, щоб вони допомогли вирішити питання й надалі».


Вже усі мешканці міста повністю поінформовані щодо подій двох останніх тижнів та ситуації з перевезення. Які дії далі?

Депутат Знам’янської міської ради Олег Рубан, який був присутній на засіданні ради, говорить:


«Потрібно сприяти подоланню вето від міського голови  про призупинення дії рішення виконкому.  Крім того, створити конкуренцію теперішньому перевізнику, вивчивши ситуацію досконало.»


Громадська рада винесла рішення про рекомендацію щодо скасування вето міського голови та вироблення схеми створення нового тендерного конкурсу з відтермінуванням розірвання договору з перевізником.

Ольга Полякова

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges