У селищі Знам'янка Друга відкрито меморіальний знак учасникам аварії на ЧАЕС
28.04.2017
26 квітня, в сел. Знам'янка Друга, біля селищного Будинку Культури, було відкрито меморіальний знак, присвячений учасникам ліквідації катастрофи на Чорнобильськвй АЕС.
Біля пам'ятника було проведено мітинг, до якого долучились міський голова Сергій Філіпенко, селищний голова Сергій Москаленко, багато мешканців.



Право відкрити пам'ятний знак надали безпосередньо учасникам ліквідації аварії - Юрію Куцепалу та Володимиру Котизі .

Після хвилини мовчання, всі присутні вшанували пам'ять загиблих покладанням квітів.

"Вважаю, що відкриття пам'ятного знаку в нашому селищі є доречним. Тому що у нас проживає дуже багато учасників-ліквідаторів цієї аварії. А також, це ще один доказ, що ми пам'ятаємо і цінуємо те, що зробили ці люди. Глибока шана їм та уклін."- ділиться думками працівниця селищного Будинку Культури та учасниця цієї події Анна Іванова.
Спеціально для KOMORA.INFO Асіль Ісса
Фото http://zn-rada.gov.ua , Асіль Ісса
Коментарі
- Коментарі не знайдено

Увійти щоб залишити коментар
Залишити коментар як гість