В ЗНАМ’ЯНЦІ ЗНОВУ ЗМАГАЛИСЬ У ВОЄННІЙ СПРАВІ
30.04.20117
29 квітня наше місто привітно зустрічало гостей на Дев’ятому відкритому чемпіонаті Кіровоградської області військово-спортивного багатоборства серед вихованців військово-патріотичних клубів та навчальних закладів.
Всього до змагань долучилися 18 команд: Онуфріївського району, Світловодського району, м. Світловодськ , м.Олександрії, м. Кропивницький, м. Знам’янка, Знам`янського району, та ін..

Про систему організації чемпіонату розповідає заступник директора з навчально-виховної роботи МСТК ТСОУ Інна Іваненко:
«Чемпіонат проходив з 5-ти рубежів: метання гранати на дальність та точність, спортивне метання ножів, неповне розбирання та складання автомату АК-47, стрільба з автомату АК – 47, спорядження магазину автомату АК-47 патронами. Ці змагання були присвячені воїнам, які загинули в АТО. Під час заходу проведена заупокійна літія представниками Олександрійської єпархії. Окрім команд з міст та районів, наш чемпіонат відвідали гості: голова Всеукраїнського дитячо-патріотичного об’єднання «Майбутнє України» Георгій Мальчин, голова Кіровоградської обласної організації ТСОУ Надія Титенок, голова Кіровоградської обласної організації УСЛА Віктор Остапчук, заступник Кіровоградського гарнізону підполковник Олег Молчанов, голова відокремленого підрозділу Всеукраїнської федерації військово-спортивних багатоборств у Кіровоградській області, заслужений тренер України Андрій Ярошевський та ін..»






Тож, місця у чемпіонаті розподілилися наступним чином: 1-ше та 2-ге зайняли дві команди районної спілки воїнів-інтернаціоналістів «Саланг» з Онуфріївського району, 3-тє посіла команда дівчат зі Знам’янського міського спортивно-технічного клубу ТСОУ.
Ольга Полякова
Коментарі
- Коментарі не знайдено

Увійти щоб залишити коментар
Залишити коментар як гість