Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

4 безкоштовних онлайн-курси з підготовки до ЗНО (частина друга)

05.05.2017 

Наше видання продовжує знайомити читачів з корисними сайтами для підготовки до ЗНО. У першій частині усі охочі мали можливість долучитись  до роботи  перших двох. Сьогодні ми говоримо ще про два ресурси, які допоможуть гарно скласти тести.

Готуємось до ЗНО (http://studway.com.ua/gotuiemosya-do-zno/)

Вже згадувана "Освіторія", а також соціальний проект  EdEra, на платформі Studway започаткували зручні й насичені експрес-уроки з української мови й літератури.  На сайті можна переглядати відео, вивчати конспекти та відповідати на запитання у тестах. Наразі доступними є три уроки з кожного із предметів. Нові з'являються щосуботи та щонеділі.

Akademia.in.ua (http://zno.academia.in.ua/)

Цей освітній портал пропонує найбільшу кількість безкоштовних онлайн-курсів із підготовки до ЗНО. Тут є такі дисципліни: українська мова та література, історія, географія, біологія, хімія, іноземні мови та математика. Також додатково тут є відкриті онлайн-курси з історії, права та німецької мови.

http://life.pravda.com.ua

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges