Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

СКОРО В ЗНАМ’ЯНЦІ ЗАПРАЦЮЮТЬ  ПРИШКІЛЬНІ МАЙДАНЧИКИ З ДЕННИМ ПЕРЕБУВАННЯМ ДІТЕЙ

23.05.2017

Зовсім скоро пролунають останні дзвоники і розпочнуться довгоочікувані літні канікули. Традиційно у місті запрацюють  пришкільні майданчики з денним перебуванням дітей.   Як буде організована їх робота?

За словами начальника відділу освіти Людмили  Грекової: 


«У місті,  з 29 травня, готові приступити до роботи 5 таборів відпочинку,  які розташовані на базі загальноосвітніх навчальних закладів та у ЦДЮТ. У першу чергу до них буде залучено (за рахунок міського бюджету) дітей таких категорій, що потребують особливої уваги: дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з прийомних, багатодітних та малозабезпечених сімей, дітей переміщених осіб з території АР Крим та зони проведення АТО, дітей,  батьки яких проходять службу в зоні проведення АТО, талановитих і обдарованих дітей (з числа відмінників навчання, переможців, лауреатів та дипломатів олімпіад, творчих конкурсів, оглядів, спортивних змагань не нижче міського рівня (1-3 особисте або командне місце) та мають дипломи чи грамоти І-ІІІ ступенів, лідерів та активістів дитячих громадських організацій, зареєстрованих  на території м.Знам’янка, дітей, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, дітей, які стоять на диспансерному обліку в закладах охорони здоров’я, дітей з функціонально-неспроможних та неблагополучних сімей, які стоять на обліку у службі у справах дітей. Діти, які не підпадають під ці категорії, можуть відпочити в цих таборах за рахунок батьківських коштів."  


Під  час роботи таборів з денним перебуванням дітей планується оздоровити біля 500 категорійних дітей.  Разом з тим, відділом молоді,спорту та охорони здоров'я формується база категорійних дітей для оздоровлення та відпочинку в стаціонарних оздоровчих закладах області та за її межами.

Ольга Полякова

За матеріалами сайту http://zn-rada.gov.ua

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges