Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                   Діяльність відбувається за підтримки  чеської неурядової організації NESEHNUTÍ в рамках Програми трансформаційної  співпраці Міністерства іноземних справ Чеської Республіки

Події

Перемога м. Знам’янка та Знам’янського району на фестивалі «Калиновий спів»

29.05.2017

На вихідних, 27-28 травня, у місті Кропивницький пройшов ХХVІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс вокально-хорового мистецтва «Калиновий спів», в якому взяли участь і здобули перемогу колективи м. Знам’янка і Знам’янського району.

Родзинкою та нововведенням 26-го фестивалю-конкурсу стала презентація автентичного національного вбрання "Врода калинова" та сучасного одягу в українському стилі, в якій взяли участь дві молоді красуні зі Знам’янщини. Єлизавета Кобець, мешканка села Мошорино, продемонструвала старовинне традиційне українське вбрання з експозиції «Музею історії села Мошорино». Дар’я Волова, мешканка села Богданівка, презентувала сучасне вбрання в українському стилі.

У фойє Кіровоградської обласної філармонії, де проходив фестиваль, традиційно проводилась виставка декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Калиновий розмай», в якому були представлені короваї Знам’янського району, випечені Тетяною Чабан із с. Суботці.

У конкурсній програмі фестивалю, 27 травня, своє мистецтво продемонстрували учасники не лише з Кіровоградщини, а і з Вінницької, Дніпропетровської, Івано-Франківської, Запорізької, Миколаївської, Полтавської областей та м. Києва.

Наш район представляв вокальний ансамбль працівників культури Знам’янського району, керівник Євгенія Коваленко, який отримав Диплом І ступеня. Юна бандуристка, Софія Невмержицька (керівник Ірина Туровська), виконала пісню «Моя Україна» і отримала Диплом ІІ ступеня в номінації «Обдаровані діти».

Своїми враження від фестивалю ділиться Олена Жека, одна із учасниць вокального ансамблю і методист з вокально-хорового та фольклорного жанру Знам’янського РБК: «Щорічно фестиваль приємно дивує свою програмою. Цього року такою приємністю стала презентація автентичного національного вбрання та сучасного одягу в українському стилі. Крім цього, фестиваль – це ще привід зустрітися та поспілкуватися зі старими друзями та колегами з усієї Кіровоградщини. Під час виступу трохи хвилювалася, тому що   в складі журі фестивалю знаходилися мої колишні викладачі музичного факультету КДПУ ім. В. Винниченка. Взагалі, я люблю цей фестиваль, на ньому кожного року відкриваються нові таланти, за виступами яких я залюбки спостерігаю.»

Місто Знам’янка представив квартет викладачів  Знам’янської дитячої музичної школи ім. М. Лисенка у складі Олени Тиханюк, Діни Малініної, Людмили Потапчук та Євгенії Коваленко. Квартет виступав під музичний супровід своїх колег і отримав Диплом І ступені.

Також Знам’янку представив учень музичної школи Дмитро Кірій (викладач Діна Малініна, концертмейстер Анастасія Черепанова), який в номінації «Обдаровані діти», отримав Диплом ІІІ ступеня.

У неділю, 28 травня, відбувся заключний концерт фестивалю та нагородження, в якому взяли участь наші переможці.

Наталка Хандусенко

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges