Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

Спартакіада для малечі у Трепівці: свято дитинства

2.06.2017

Скільки спогадів та вражень щороку залишається у дітей після літа: всі вони пригадують те, що викликає найбільші емоції. Перший день літа для малечі району з 15 дошкільних дитячих закладів став незабутнім. 

Бігали, стрибали, метали м'ячі, а ще малювали на асфальті - все це учасники 33-ої спартакіади робили із задоволенням та посмішками. Змагання між командами практично не відчувалось, адже кожен відчував, що робить все найкраще.

За підсумками змагань визначили, хто був найспритніший і найуміліший: 1-е місце Новороманівський НВК, 2-е місце ДНЗ "Колобок " с. Суботці, 3-е  ДНЗ " Колосок"с. Саблине.

Втім, без нагород зі свята не поїхав ніхто - всі діти від голови Знам'янської РДА Олександра Лукашова, заступника голова РДА Олени Грінчак, голови райради Сергія Макаренка, відділу освіти молоді та спорту РДА отримали солодкі подарунки.

 

Особливо складно журі було визначити переможців у конкурсі малюнка на асфальті, адже діти дуже творчо і ідейно поставились до завдання: 1- е місце  за Топилянським НВК, 2-е місце ДНЗ "Рушничок " с. Пантазіївка, 3-е місце ДНЗ "Сонечко" с. Богданівка.

Оксана Войчишина

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges