Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

Свято Трійці у храмах Знам'янки

4.06.2017

Трійця – одне з головних християнських свят. Відзначається свято через сім тижнів після Великодня, тобто на 50-й день. Так, в 2017 році році вона випадає на 4 червня, а в 2018 році буде відзначатися 27 травня. Сьогодні у всіх храмах країни відбулися церковні богослужіння, пропонуємо фотоогляд. 

Головним символом Трійці вважається вогонь. Саме в цьому вигляді зійшов до апостолів Христос в свято Трійці і дарував своїм послідовникам знання всіх мов в світі, щоб вони могли нести проповіді і справжню віру в народ, де б вони не знаходилися.

Фото із УГКЦ Успіння Пресвятої Богородиці у м. Знам'янка.

Фото із УПЦ Св. Тетяни.

Сьогодні у церкві Св. Тетяни особливий день і не тільки тим, що тут, як і скрізь відбулось святкове богослужіння.

- Від сьогодні у нашому храмі буде особливий хрест, привезений із Київської Лаври.  Він спеціально замовлений для нашого храму і лишиться тут назавжди. Особливістю цього хреста є те, що у ньому є дві частинки мощей митрополита Київського Філарета та стятого Василя Великого. Тепер у нас стало ще на одну святиню більше,- пояснив студент Київської духовної академії  Вадим Безрядін.

Оксана Войчишина

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges