Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                   Діяльність відбувається за підтримки  чеської неурядової організації NESEHNUTÍ в рамках Програми трансформаційної  співпраці Міністерства іноземних справ Чеської Республіки

Події

СКОРО В УКРАЇНІ НА ВОДІЇВ ЧЕКАЮТЬ НОВІ НОРМИ ЩОДО  ВЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ

06.06.2017

Усі ми знаємо, що керування автівкою у стані алкогольного сп’яніння несе за собою покарання у вигляді штрафів. Проте,  законодавство у цьому розрізі  не стоїть на місті і скоро на водіїв будуть очікувати зміни. Що нового?

Готується пакет реформ, який передбачатиме  зміну  градацію санкцій за вживання алкоголю за кермом, тобто ,  людина, яка має в крові 2, 50 проміле алкоголю несла більше покарання, ніж та, що має 0, 3.

Крім того, планується ввести  підняття алкогольного «порогу» (з 0, 2 до 0, 5 проміле), тобто,  любителі пива зможуть вживати його за кермом, але тільки, якщо є досвідченими водіями.

Ще одним нововведенням стане серія несподіваних перевірок: зовсім скоро патрульна поліція  зможе зупиняти водіїв для перевірки на алкогольне сп’яніння  у будь-якому місті та будь-який час. Допоможуть їм у цьому «пункти тверезості» (спеціальні години чергування патрулів на дорогах, які будуть помічені особливим знаком).

Крім того, планується ввести систему повідомлень страховим компаніям про те, що водії, які обслуговуються у їх компаніях керують у стані алкогольного сп’яніння.  Ці компанії у свою чергу вводитимуть систему покарань, відповідно до умов страхування.

Ольга Полякова за матеріалами http://kp.ua

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges