Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Події

«ВІДКРИВАЄМО УКРАЇНУ» ВІД ЗНАМ’ЯНЧАН

07.06.2017

Декілька місяців тому знам’янські школярі долучилися до Всеукраїнського проекту «Відкривай Україну». Тривали міські та шкільні етапи і по їх завершенню команда  учнів ЗШ І-ІІІ ступенів №4 "Свідомі громадяни" представила наше місто у м. Полтава.

Говорить капітан команди Богдан Морговський:


«До участі у заході ми представили два проекти: шкільний -  «Історія в особистостях» та міський - «Зробимо наше місто квітучим». На жаль, ми не отримали ніякої перемоги серед представників області, але  наш шкільний проект набрав найбільше балів.  Нам було дуже цікаво брати участь у такому всеукраїнському конкурсі.  Відразу скажу про те, що наш проект і надалі триватиме у місті, бо ми робимо його для того, щоб  Знам’янка стала кращою».


Всього від нашої області у «Відкривай Україну» взяло участь сім команд з різних районів.  Перемогу отримала команда з м. Новоукраїнка, але наші школярі отримали неоціненний досвід та зробили місто кращим.

Ольга Полякова

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges