Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                   Діяльність відбувається за підтримки  чеської неурядової організації NESEHNUTÍ в рамках Програми трансформаційної  співпраці Міністерства іноземних справ Чеської Республіки

Події

«ВІДКРИВАЄМО УКРАЇНУ» ВІД ЗНАМ’ЯНЧАН

07.06.2017

Декілька місяців тому знам’янські школярі долучилися до Всеукраїнського проекту «Відкривай Україну». Тривали міські та шкільні етапи і по їх завершенню команда  учнів ЗШ І-ІІІ ступенів №4 "Свідомі громадяни" представила наше місто у м. Полтава.

Говорить капітан команди Богдан Морговський:


«До участі у заході ми представили два проекти: шкільний -  «Історія в особистостях» та міський - «Зробимо наше місто квітучим». На жаль, ми не отримали ніякої перемоги серед представників області, але  наш шкільний проект набрав найбільше балів.  Нам було дуже цікаво брати участь у такому всеукраїнському конкурсі.  Відразу скажу про те, що наш проект і надалі триватиме у місті, бо ми робимо його для того, щоб  Знам’янка стала кращою».


Всього від нашої області у «Відкривай Україну» взяло участь сім команд з різних районів.  Перемогу отримала команда з м. Новоукраїнка, але наші школярі отримали неоціненний досвід та зробили місто кращим.

Ольга Полякова

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges