«ВІДКРИВАЄМО УКРАЇНУ» ВІД ЗНАМ’ЯНЧАН
07.06.2017
Декілька місяців тому знам’янські школярі долучилися до Всеукраїнського проекту «Відкривай Україну». Тривали міські та шкільні етапи і по їх завершенню команда учнів ЗШ І-ІІІ ступенів №4 "Свідомі громадяни" представила наше місто у м. Полтава.
Говорить капітан команди Богдан Морговський:
«До участі у заході ми представили два проекти: шкільний - «Історія в особистостях» та міський - «Зробимо наше місто квітучим». На жаль, ми не отримали ніякої перемоги серед представників області, але наш шкільний проект набрав найбільше балів. Нам було дуже цікаво брати участь у такому всеукраїнському конкурсі. Відразу скажу про те, що наш проект і надалі триватиме у місті, бо ми робимо його для того, щоб Знам’янка стала кращою».

Всього від нашої області у «Відкривай Україну» взяло участь сім команд з різних районів. Перемогу отримала команда з м. Новоукраїнка, але наші школярі отримали неоціненний досвід та зробили місто кращим.
Ольга Полякова
Коментарі
- Коментарі не знайдено

Увійти щоб залишити коментар
Залишити коментар як гість