Діти пишуть солдатам...
14.06.201
13 червня, в селі Петрово Знам'янського району у cільській бібліотеці діти виготовляли ляльки-обереги для воїнів у зоні АТО.
Постійні відвідувачі бібліотеки та гуртків написали листа захисникам з подякою за те, що вони оберігають їхній спокій, і побажали найшвидшого повернення додому до своїх родин живими і неушкодженими.

"Доброго дня, шановні солдати, захисники нашої країни. Ми зробили ці ляльки-мотанки, щоб вони оберігали Вас від ворожих куль на сході України. Дякуємо вам за чисте небо над головою та бажаємо, щоб ви скоріше повернулись до своїх рідних живими та здоровими. Щиро Ваші, діти з с. Петрове, Кіровоградської обл...."

Організували цей захід працівники культури та районної бібліотеки с. Петрове Надія Лимар (бібліотекар) і працівники культури Любов Славіч та Марина Нагорна. Діти, які взяли участь у ініціативі: Марія Кобець, Ольга Жолобняк, Аня Охріменко, Марія Нагорна, Діана Охріменко, Вікторія Таненко, Інна Хименко, Аня Сергієнко, Зіта Вієру, Гіта Вієру, Тетяна Матущак, Анастасія Демченко. Зроблені ляльки-мотанки та лист волонтером Іриною Войчишиною буде передано до ГО "Майдан"(Наталії Тишкевич) для подальшого переадресування на схід у зону АТО.
Оксана Войчишина
Коментарі
- Коментарі не знайдено

Увійти щоб залишити коментар
Залишити коментар як гість