Знам'янську знайду Марію перевели у будинок дитини у Кропивницькому
15.06.2017
Сьогодні, 15 червня, дівчинку, яку 30 квітня знайшли біля торговельного павільйону у районі вокзалу, перевели до Кіровоградського будинку дитини.
Як повідомив нам головний лікар Знам'янської ЦРЛ Ігор Муравський: " Ми відправили дитину до Кіровограду у будинок дитини. У пологовому відділенні вона стала улюбленицею, і вже є бажаючі усиновити Марійку. Втім, юридично це довготривалий процес."
Оксана Войчишина
Коментарі
- Коментарі не знайдено

Увійти щоб залишити коментар
Залишити коментар як гість