У Знам'янці стартував автопробіг до Дня Конституції(+фото)
28.06.2017
Сьогодні з нагоди державного свята у Знам'янці зараз триває автопробіг.
Як прокоментувала нам ініціаторка заходу Наталія Тишкевич:" Це вже вчетверте ми під жовто-блакитними стягами проводимо такий захід. Цього року кінцева мета нашої акції підняти червоно-чорний прапор, прапор української боротьби біля будівлі міськвиконкому. Почесне право зробити це ми передамо діткам загиблих воїнів з родин Носкових, Голих та Єфремових."






Оксана Войчишина
Коментарі
- Коментарі не знайдено

Увійти щоб залишити коментар
Залишити коментар як гість