У Знам'янці відбулося освячення куполу та хрестів храму Успіння Пресвятої Богородиці(+фото)
2.07.2017
Будування храму Успіння Пресвятої Богородиці (настоятель о. Іван Проць) у нашому місті триває вже кілька років, а сьогодні відбулася подія, яка знаково окреслила важливий етап цього процесу - освячення хрестів та куполу храму. З нагоди важливого для багатьох вірян міста періоду будівництва до Знам'янки завітав єпископ Одеський української греко-католицької церкви владика Михаїл Бубній. Також відбулась святкова спільна молитва.







Докладніше про спілкування з владикою Михайлом Бубієм читайте завтра.
Оксана Войчишина
Коментарі
- Коментарі не знайдено

Увійти щоб залишити коментар
Залишити коментар як гість