komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Події

ЗНАМ`ЯНКА У "ГЕОІДІ"

11.07.2017 

Наше видання продовжує тему несанкціонованого  розміщення  реклами у м. Знам`янка. Тепер вже і місцеві підприємці вирішили також долучитися до «забруднення» нашого міста.

Останнім часом підприємство з виготовлення вікон «Геоід» шукає працівників, і ймовірно, його менеджери, не знайшли ніякого  іншого способу, щоб підібрати  собі новий персонал, окрім, як розвісити оголошення на дереві і на кожному стовпі. До уваги фото:

Вкотре наше видання піднімає таке важливе питання і говорить про те, що такі дії є порушенням правил благоустрою міста. Але чому це ніхто не контролює і не бере до уваги?!

Ольга Полякова

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges