Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

СЕЗОН «ЗАКОПТИ СУСІДА» РОЗПОЧАТО

25.07.2017

Великою проблемою нашого міста із року в рік стає паління листя та сухих відходів восени. Цього року знам’янчани вирішили розпочати цей «сезон» раніше.  Ну вулиці – липень, але південна частина міста вже задимлена  ввечері.

Довідково: При згоранні однієї тони рослинних залишків у повітря вивільняється біля 9 кг мікрочастинок диму. До їх складу входять пил, окиси азоту, угарний газ, важкі метали і низка канцерогенних сполук. У тліючому без доступу кисню листі виділяється бензопрен, що здатен викликати у людини ракові захворювання. Окрім того, з димом у повітря вивільняються діоксини – одні з найотруйніших для людини речовин.

 Спалювання опалого листя, рослинних залишків є прямим порушенням законодавства, а саме: ст.50 Конституції України, ст.ст.9, 12 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», ст.16 Закону України «Про охорону атмосферного повітря», п.п. 3.6.14., 3.7.4. Правил утримання жилих будинків та прибудинкових територій, п.п. 3.6., 6.4.2. Правил утримання зелених насаджень у містах та інших населених пунктах України, Закону України «Про благоустрій в населених пунктах» та місцевих “Правил благоустрою” і вважається серйозним забрудненням атмосфери. Дії, що є порушенням зазначених норм законодавства тягнуть відповідальність відповідно до Кодексу України про адміністративні правопорушення – штрафні санкції до 1700 грн. Але до таких норм законодавства треба ще гарний контроль?  Як бачимо, не має у нас осіб у керівних органах, хто б контролював таке правопорушення, а хто тоді  отримує зарплату?..

Ольга Полякова

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges