ЗНОВУ ПРО ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ
27.07.2017
Наше видання вже порушувало тему громадського бюджету у нашому місті. Знову сьогодні про нього говоримо. На черговому засіданні Громадської ради депутат Знам’янської міської ради Сергій Левінте познайомив її членів із таким нововведенням у Знам'янці.
Громадський бюджет – частина міського бюджету, яка виділятимeться на ініціативи громади. Таку ініціативу планується започаткувати у Знам’янці з 2018 року і виділяти на проектні пропозиції громади 0, 8 – 1 % коштів бюджету . Для того, аби цей процес запрацював, треба пройти тривалий шлях: сформувати положення та програму, проект відповідного рішення, який буде розглядатися на сесії Знам’янської міської ради. У разі погодження такого рішення і далі все буде непростим: навчання, робочі візити, написання проектів та голосування за них, а потім втілення їх у життя.
Від членів громадської ради звучало багато запитань, але все ж таки вони схвалили таку ініціативу своїм рішенням і рекомендували виконавчому комітетові та депутатському корпусу сприяти такому нововведенню. Для чого цей бюджет? Говорить сам ініціатор Сергій Левінте:
«Громадський бюджет – це нова практика, яка вже запроваджена у багатьох містах України, їх близько 70-ти. Це нововведення у нашому місті стане новим інструментом для того, аби покращити благоустрій Знам’янки та дати можливість самій громаді втілювати їхні ідеї у життя»
За подальшим процесом розвитку ідеї громадського бюджету читайте на сторінці нашого видання.
Ольга Полякова
Коментарі
- Коментарі не знайдено

Увійти щоб залишити коментар
Залишити коментар як гість