Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

Рейтинги KOMORA.INFO, або що читають знам'янчани найбільше?

1.08.2017

За рік роботи видання навпроти кожної статті, яку нині розміщено на сайті, чітко простежується перегляд читачів. Відповідно, ми знаємо і аналізуємо,  що цікавить  Вас найбільше? 

Рейтинги передбачувані і в той же час несподівані. Тільки ті статті, які мають позначку понад 1 тис. переглядів були включені до аналізу.

Беззаперечно на першому місті війна і всі події навколо неї. Трагічні звістки  АТО про загиблих земляків, волонтерські допомоги нашим військовим, ініціативних груп Знам'янки, які вітали з різними святами родини загиблих, новини  для учасників АТО від "Юридичної сотні" (автор Антон Красов) - всі ці матеріали читаються найбільше.

Поряд із цим не відстають у переглядах статті з назвами:"Нова мінімалка: чого чекати бюджетникам?" (понад  3 тис. переглядів), "Як фільтрувати суд? Корисно знати кожному."  (1009), "Субсидія. Як цього року?"(1055), "Кабмін підвищив зарплату освітянам" і так далі.

Все цікаве і актуальне із зали міської та районної рад теж рейтингове. Людям не байдуже, які школи у Знам'янському районі стануть опорними, які кошти цього року міська рада м. Знам'янка виділила на дороги, який склад виконкому і так далі. Такі теми завжди мають  на сайті KOMORA.INFO велику кількість переглядів.

Лідирують у шкалі значної уваги читацької аудиторії і статті з резонансними темами щодо пограбувань квартир, умисних вбивств, пожеж.  Наприклад, тільки один із фактів пограбування квартири у м. Знам'янка набрав понад 3 тис. переглядів, а події, які нещодавно сколихнули місто у одному із розважальних закладів Знам'янки, просто сягнули вершини рейтингів - до 3 тис.  читань за добу.

Велике коло мешканців міста та району цікавиться успіхами юних талантів. Кожен такий матеріал про танцювальний клуб "Фурор-данс", Академію снукеру, призові місця велоспортсменів чи спортсменів з панкратіону - завжди сприймаються і поширюються.

Оксана Войчишина

 

 

 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges