Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

Свято, подароване дітям…

4.09.2017

Знам’янський осередок ВМГО ФРІ вже знаний у Знам’янці своїми ініціативами та творчими ідеями. Вчора, вкотре команда цієї громадської організації  за підтримки директора ТОВ «Вагонкомплектсервіс» Юрія Гребенюка, ВІА Імпульс (кер Сергій Тітов), гурту «Місто доріг» організувала та провела у місті свято для дітей. 

Цікаві та активні ігри, аквагрим, малюнки, гарна музика та атракціони – всі ці розваги створили свято для дітей.

Говорить мама Тетяна та батько Іван: «Вкотре ми дуже вдячні за те, що для дітей міста у такий гарний вересневий день є де відпочити. Знам’янка  маленьке містечко і навіть атракціони (хоч ціни доступні далеко не для кожної родини) – радість для малечі. Приємно, що у іграх та розвагах наша донька може разом з іншими дітьми активно пограти, повеселитись. Ми дуже  вдячні організаторам, які такі молоді та небайдужі.»

 Велика черга спостерігалась до зони Аквагрим, за яку відповідала Аліна Соколова, Олександра Гвоздик. Знам’янчани мали змогу спробувати свої навички гри у велетенські шашки, за цей напрямок відповідав Святослав Ткаченко. Велике пожвавлення спостерігалось на секторі патріотичних дитячих малюнків, відповідальними за це були Єлизавета Гребенюк, та Мікі Маус у костюмі якого була Анна Боброва.


Велетенські ростові ляльки Спанч Боба (Артем Шанта), Тигра (Владислав Деньгуб) казковий поні (Софія Пирогова), єдиноріг (Аліна Соколова), зебра (Олександра Гвоздик), міньйон (Дар’я Приходченко) не тільки допомогали під час конкурсів, танців, а й розважали дітлахів.Як і обіцялось не обійшлося і без створення Потягу Миру та Дитячих Мрій, у «вагони» якого, дітлахи завантажили свої мрії та побажання. Створений потяг був переданий волонтеру Ларисі Лук’яненко, яка передасть його нашим воїнам-захисникам.


Під час свята членами організації були роздані всім присутнім реквізити Куценко Наталії Сергіївни, матері маленької Ані, з якою 1 червня цього року трапилася страшна біда. Дівчинка отримала безліч опіків. На сьогодні проведено близько 8 операцій, але Аня продовжує проходить реабілітацію, яка вимагає досить серйозних сум. Тому шановні знам’янчани, не будемо байдужими до чужого горя і все разом подаруємо Ані радість дитинства. Надіслати кошти може особисто кожен на баньківський рахунок 4149 4978 4584 4242.
По завершенню ігрової програми, кожен її учасник отримав не тільки морозиво, а й приз.
Продовжилося свято грандіозною концертною програмою за участі гурту «Місто доріг», Валової Дар’ї, ВІА Імпульс (керівник Сергій Тітов), Юрія Оніщенко, Оксани Кар’євої, Людмили Тітової.

Дякуємо команді Знам’янського осередку ВМГО ФРІ за свято, яке було організоване  Крістіною Зайченко, Олександрою Гвоздик, Дар’єю Приходченко, Аліною Соколовою, Анною Бобровою, Софією Пирогової, Лілією Зосімовою, Святославом Ткаченко, Владиславом Деньгубом, Артемом Шантою, Віталієм Зайченко.

Оксана Войчишина

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges