Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

Сергій Кузьменко: «Забезпечимо отримання усіх соціальних гарантій…»

6.09.2017

Сьогодні на Знам’янщину з робочим візитом завітав голова Кіровоградської ОДА Сергій Кузьменко, понад годину у приміщенні Знам’янської РДА тривав прийом громадян. Серед актуальних питань – ремонт доріг району, виділення земельних ділянок учасникам АТО, соціальне обслуговування. 

Про сприяння у наданні головним управлінням держгеокадастру у Кіровоградській  області  дозволу на виготовлення проекту землеустрою (наказу) у своєму зверненні до Сергія Кузьменка турбувався один із учасників АТО району Ігор Туріца. На порушену проблему громадянин отримав вичерпну відповідь і запевнення у тому, що питання потребує часового вирішення, але буде не зняте з контролю і вирішене.

Одразу двоє громадян району з сіл Богданівка та Дмитрівка говорили про нагальну потребу ремонту доріг. У Дмитрівці – по вулиці Нечаєва (дорога обласного підпорядкування Знам’янка-Подорожнє), у Богданівці – сполучення між Водяне та військовою частиною А- 1201, смт Знам’янка Друга-Богданівка.

Пенсіонерка з с. Петрове Надія Бондаренко клопоталась про припинення скорочення штатної одиниці поштового відділення. Втім, як було роз’яснено керівником відділення «Укрпошти» Оленою Сулімою – скорочення не відбудеться, а голова ОДА Сергій Кузьменко додав, що усі соціальні гарантії щодо вчасного отримання пенсій, свіжої преси будуть дотримані.

Про неправомірні дії працівників головного управління держгеокадастру у Кіровоградській області щодо зміни цільового призначення земельної ділянки державної власності (гірничого відводу) та виставлення її на торги говорили сільський голова с. Суботці Андрій Борідченко та директор Знам’янського кар’єроуправління Олександр Коротченков.

Під час прийому громадян усі бажаючі мали змогу висловитись та отримати роз’яснення, без розгляду жодне з питань не залишилось.

Завтра, 7 вересня із 10 до 11 год. на питання мешканців області за телефоном «гарячої лінії» відповідатиме голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко.

Дзвінки прийматимуть оператори контактного центру та переадресовуватимуть голові облдержадміністрації.

Номер телефону «гарячої лінії» - 0-800-500-238 (дзвінки безкоштовні), скайпзв'язок - hotline_koda.

Оксана Войчишина

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges