Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

СПОРТИВНА ШКОЛА РОЗПОЧАЛА НАВЧАЛЬНИЙ РІК. ЩО НОВОГО?

07.09.2017

Знам’янська дитячо-юнацька спортивна школа розпочала новий спортивний рік з 1 вересня зі стартом у 400 вихованців. Зараз групи постійно поповнюються і секції працюють у повну силу.

 Нагадуємо, що у спортивному закладі кожен охочий може долучитися до 6-ти секцій: велоспорт, футбол, гандбол, легка атлетика, баскетбол та греко-римська боротьба. Щодо останньої секції, то вона запрацювала тільки у цьому році.

Детальніше розповідає директор закладу Євген Гавришевський:


«Новий навчальний рік ми розпочали як з гарними новинами щодо роботи, так і не з досить втішними. До перших відноситься відкриття секції греко-римської боротьби, а точніше поновлення її роботи. Колись на базі нашої школи вона вже працювала. На сьогодні її очолюватиме новий молодий тренер Владислав Манін. Щодо невтішних новин, то це те, що база велоспортсменів знаходиться у незадовільному стані: відсутнє водопостачання, опалення,  а будівля  потребує ремонту. Зараз у нагальний спосіб намагаємося вирішити усі ці питання та створити умови для наших вихованців.»


Щодо найбільш популярного виду спорту у  закладі, то ним на сьогоднішній день є футбол. Групи вихованців  переповнені, а охочих займатися футболом все більшає і більшає.

Ольга Полякова

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges