Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                   Діяльність відбувається за підтримки  чеської неурядової організації NESEHNUTÍ в рамках Програми трансформаційної  співпраці Міністерства іноземних справ Чеської Республіки

Події

Усім вчителям Кіровоградщини заплатять одноразову грошову допомогу. А як в Знам’янці?

27.09.2017

З нагоди Дня працівника освіти, який щорічно відзначається в першу неділю жовтня, кожен вчитель області отримає одноразову грошову допомогу.

Таке розпорядження дав губернатор області Сергій Кузьменко під час апартної наради в ОДА:


"Вчитель формує майбутнє нашої держави. Якщо ми не в змозі своїм бюджетом виплатити грошову винагороду, то державний бюджет це передбачає. Тому кожен вчитель на Кіровоградщині отримає одноразову грошову допомогу в розмірі одного посадового окладу з коштів, які передбачені державною субвенцією. Ми повинні виконати завдання перед нашими вчителями» . (http://akulamedia.com )


А як у  місті Знам’янка та Знам’янському районі? Звертаємося за уточненням до начальника відділу освіти Знам’янської міської ради Людмили Грекової:


«До Дня працівників освіти  вчителям щорічно виплачується премія у розмірі 20 % від посадового окладу. Щодо виплати грошової винагороди з державної освітньої субвенції, то у розмірі посадового окладу вона не може бути виплачена, оскільки не вистачить коштів у зв’язку з тим, що педагогічні працівники отримують матеріальну допомогу на оздоровлення під час літньої відпустки у згаданих розмірах»


Начальник  відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської держадміністрації Віта Сидоренко повідомила наступне:


«Усі педагогічні працівники  району отримають грошову винагороду в сумі рівній одному посадовому окладу з коштів державної освітньої субвенції.  Працівники дошкільної галузі будуть преміюватися з районного бюджету.  Ті, хто залучені до роботи у БДЮТ та методичному кабінеті, матимуть змогу отримати грошову винагороду після рішення чергової сесії.»


Ольга Полякова

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges