Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

Стан законності у боротьбі зі злочинністю: інформує Знам’янська місцева прокуратура

13.10.2017

Для узгодження спільних заходів з питань запобігання і протидії злочинності та додержання правопорядку у січні та липні проведено координаційні наради керівників правоохоронних органів, на яких розглянуто питання стану діяльності правоохоронних органів щодо боротьби зі злочинністю та корупцією, у тому числі у місті Знам’янці та Знам’янському районі та визначено відповідні заходи, частину з яких реалізовано, а інші перебувають на виконанні до кінця року. 

Правоохоронинми органами у взаємодії з органами державної влади і місцевого самоврядування проведено певну роботу щодо боротьби зі злочинністю, розкриття та розслідування злочинів, виявлення та усунення причин, що їх породжують, захисту інтересів держави та конституційних прав громадян.     

У півріччі 2017 року на території юрисдикції Знам’янської місцевої прокуратури, як і по області в цілому, спостерігалась тенденція до зменшення рівня злочинності.

Така динаміка характерна і для Знам’янського району(-18,8 %).

Існують наступні позитивні тенденції у стані злочинності

Спостерігається зниження кількості вчинених тяжких злочинів (-34,6 %), злочинів середньої тяжкості (-26,4 %), невеликої тяжкості (-7,9 %).

У структурі злочинності на території Знам’янського району в порівнянні з показниками минулого року нижчою ніж по області є питома вага особливо тяжких злочинів та злочинів середньої тяжкості, вищою – питома вага тяжких злочинів та злочинів невеликої тяжкості.

 Має місце тенденція до зниження рівня злочинності за окремими видами злочинів

На 4,2 % зменшилася кількість злочинів проти життя та здоров’я особи.

Спостерігається значне зменшення кількості злочинів проти власності (-32 %), водночас, зросла кількість грабежів (+200 %), шахрайств (+71,4 %).

Нижчою ніж по області є питома вага злочинів у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів (3,3 %) – 0,5 %.

На 50 % зменшилася кількість порушень правил безпеки руху або експлуатації транспорту.

Зафіксовано зменшення кількості кримінальних правопорушень, скоєних неповнолітніми або за їх участю з 5 до 2 (-60 %), а також вчинених особами, які раніше вчиняли кримінальні правопорушення, групою осіб, у стані алкогольного сп’яніння.

У провадженні піднаглядних слідчих Знам’янського ВП ГУНП в області упродовж І півріччя 2017 року перебувало 3732 кримінальних провадження.

З них до суду направлено з обвинувальними актами 114 кримінальних проваджень, закрито 869 кримінальних проваджень.

Крім того, у І півріччі 2017 року внесено 4 подання в порядку частини 3 статті 65 Закону України «Про запобігання корупції», до дисциплінарної відповідальності притягнуто 1 особу, вжито заходів до усунення порушень, вказаних в актах реагування.

Вживалися заходи представницького характеру з метою визнання протиправними та скасування рішень, прийнятих в умовах реального конфлікту інтересів, заявлено 2 позови, які задоволені судом.

За матеріалами сесії Знам’янської райради (12.10.2017).

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges