Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

ЛЮКИ? НЕ ПРО НАШЕ МІСТО! (ЧАСТИНА СЬОМА)

17.11.2017

Наше видання продовжує  тему нашого міста – стан каналізаційних  люків. 

Ні для кого не секрет, що питання стану та упорядкування згаданих інженерних споруд у Знам’янці  невирішене . Причому  ця проблемна в усіх районах міста. Тож, до уваги читачів фотофакти:

Своєю історією про те якими наслідками для здоров’я став відкритий люк, ділиться знам’янська родина Романа та Наталії:


«Ми маємо двох синів. Зараз найменшому 8 років, але ця прикра історія з нами сталася, коли Микиті було 5. Ми живемо у привокзальному мікрорайоні, недалеко від школи-інтернат.  Звичайно, що на прогулянці з синочками рухаємося максимально пішки , щоб довше провести час на свіжому повітрі. Колись ми вийшли на ранкову прогулянку і йшли до супермаркета, а наш найменший  Микита біг трохи попереду. Була осінь  і впало листя, тож  наш шлях (а саме люк) був ним прикритий.  І Микита потрапив у «пастку». Люк був закритий, але бетонна поверхня навколо (не знаємо як правильно назвати) на межі із землею, мала невеличку яму. Туди потрапила ніжка нашого сина і чоловік витратив 20 хвилин, щоб правильно «звільнити» його, бо боявся поранити. Але, звичайно, без ушкоджень не обійшлося: була здерта шкіра на кісточці і дитина дуже перелякалася. Зараз Микита  вже дорослий і ходить до школи, але люки обходить «десятою дорогою», бо пам’ятає, як потрапив у «пастку».»


Якщо є люди, які дійсно страждають він невпорядкованості каналізаційних люків, і як бачимо декілька років поспіль трапляються один випадок за іншим, то чому досі ситуація не вирішена?

Ольга Полякова

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges