Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

Сезон «Осінь-зима 2017»: мода на інтелект не минає

20.11.2017

19 листопада в затишному залі ресторанно-розважального комплексу «Ті Амо» відкрився другий сезон ігор інтелектуального клубу «Що? Де? Коли? м. Знамянка». У дуелі відкриття зійшлися команди «Veni Vidi Vici» та «Магістраль». 

Першою рукавичку інтелектуального двобою з глядачами підняла команда «Veni Vidi Vici», збірна учнів різних шкіл міста, підсилена студенткою вишу та очолювана вчителем історії Миколою Москаленком. На жаль, капітан обрав важкі запитання, і знавці змогли знайти правильні відповіді лише на два з них. Тож відомий вислів про те, що «як ви човен назвете, так він і попливе» для команди не справдився, принаймні щодо третьої складової – «Vici», і змагальникам лишалося чекати на результат другої гри дня.

До команди «Магістраль» (капітан – Вадим Косенко), яка складалася зі студентів Професійно-технічного училища №12, Фортуна інтелектуальних ігор була більш прихильною і пакет запитань їм дістався легший. Але чи то знавцівського досвіду забракло, чи то бойовий настрій майбутніх залізничників похитнула прискіпливість ведучого, котрий відмовився зараховувати як правильну відповідь на перше запитання про хворих у Стародавньому Римі, хоча, як на мене, гравці достатньо проникли в суть питання. У результаті – поразка 1:6, яка запалила перед «Магістраллю» червоне світло семафора й вони відправилися на запасну путь, пропустивши до фіналу «Veni Vidi Vici».

 

Нововведенням сезону став розіграш подарункових сертифікатів серед присутніх на грі. На першій дуелі знайшли своїх володарів сертифікати на безкоштовне покриття нігтів гель-лаком від Олени Соболь та на безкоштовну послугу від салона краси «Шарм», а також безкоштовний абонемент у спорткомплекс «Піраміда». Організатори ігор «Що? Де? Коли?» у Знам’янці Віталій та Крістіна Зайченки запевнили, що наступного тижня розіграють ще один комплект подарункових сертифікатів, і це буде додатковим стимулом прийти 26 листопада до РРК «Ті Амо» поспостерігати за двобоями між знавцями та глядачами. І судячи зі підбору команд, на нас чекатиме знатне видовище!

Організатори гри дякують за підтримку ресторанно-розважальному комплексу «Ti Amo» за допомогу в наданні теплого і затишного приміщення, директору ТОВ "Вагонкомплектсервіс", голові ГО "Єдність Кіровоградщини" Юрий Гребенюк за постійну підримку всіх проектів, Центру рукоділля «Модистка» (керівник Леонова Наталія) за виготовлення фірмових жилеток інтелектуального клубу «Що? Де? Коли? м.Знам’янка», керівнику ВІА Імпульс Сергей Титов за музичний супровід, Дар’ї Таран, Анастасії Мацієвській, Каріні Матвієць за чудові музичні паузи.

Дмитро Шульга

Фото Анна Боброва

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges