Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

СБУ продовжує затримувати «телефонних терористів» у різних регіонах України

21.11.2017

Оперативники спецслужби спільно з поліцією продовжують викривати та затримувати анонімів, які здійснюють неправдиві повідомлення з території нашої країни. 

Так у столиці правоохоронці затримали місцеву мешканку, яка повідомила про мінування приватного житлового будинку в столиці. Оперативники спецслужби встановили, що таким чином працівниця однієї із колекторських установ нібито намагалася вплинути на боржника.

Співробітники СБ України встановили особу анонімного зловмисника, який повідомив про мінування станції столичного метрополітену «Хрещатик». Через неправдиве повідомлення уродженця Сумщини правоохоронці здійснили евакуацію пасажирів метро для огляду станції на наявність вибухонебезпечних предметів.

Ще одного «телефонного терориста» оперативники спецслужби викрили після того як він повідомив про залишення «бомби» неподалік одного з готелів Дарницького району столиці. Зловмисник погрожував, що «вибух» станеться через 10 хвилин. У закладі, де проходило весілля, правоохоронці здійснили евакуацію майже 400 відвідувачів та провели огляд приміщень ресторану.

Оперативники спецслужби викрили мешканця Івано-Франківська, який заради «розваги» повідомив про мінування однієї з міських шкіл.

На Одещині співробітники СБУ спільно з поліцією затримали мешканця Балтського району області, який повідомив про те, що нібито поруч з ним у приміському автобусі знаходиться особа у балаклаві із вибухонебезпечним предметом. Зловмисник мотивував свої дії «перевіркою роботи» правоохоронців.

У Києві оперативники спецслужби викрили місцеву мешканку, яка здійснила п’ять дзвінків з погрозами щодо мінування дамби Київського водосховища.

На Дніпропетровщині співробітники СБ України затримали мешканця міста Новомосковськ, причетного до погроз щодо скоєння вибухів в одному з населених пунктів області.

Правоохоронцями встановлено особу, яка здійснила анонімне повідомлення з погрозами щодо мінування скульптури Пресвятої Богородиці у

СБУ нагадує, що незалежно від мотивів «телефонних терористів» їхні дії кваліфікуються згідно зі статтею 259 Кримінального кодексу України. Відповідно до цієї статті хибне повідомлення про мінування будь-яких об'єктів власності карається позбавленням волі на строк від двох до шести років. За повторний такий дзвінок зловмисника може бути засуджено до позбавлення волі терміном від чотирьох до восьми років.

 Прес-центр СБ України

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges