Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

СЬОГОДНІ У ТЕРИТОРІАЛЬНОМУ ЦЕНТРІ ВТІЛЮВАЛИ МРІЇ

1.12.2017

З серпня цього року  територіальний центр ініціював проведення в місті благодійної акції "Милосердя", під час якої багатьом потребуючим пенсіонерам були вручені «аптечки швидкої невідкладної допомоги», надана натуральна допомога у вигляді одягу, взуття та постільної білизни.  Одним із етапів згаданої  акції став сьогоднішній захід "Відкрите серце" для осіб з обмеженими фізичними можливостями, які отримують від терцентру соціальну послугу догляду вдома.  

Перед тим, як його  організувати, працівники центру провели анкетування своїх підопічних і дізналися  про те, які мрії вони мають. Саме сьогодні під час "Відкритого серця" втілилися їхні найпотаємніші  бажання.

Детальніше про захід говорить директор терцентру  Тетяна Костікова:


«Ми щорічно проводимо акцію «Милосердя», а у цьому році вирішили зробити її трішечки незвичайною. Люди, які працюють у територіальному центрі, це люди, які віддають своє добро, милосердя отримувачам соціальних послуг, що  приходять до нас.  Саме  для отримувачів соціальних послуг надомного відділення ми організували цей захід. На жаль, не усіх осіб з обмеженими можливостями ми змогли запросити, але  сьогодні ми показуємо, що відкриваємо своє серце для них. Це  особливий день, тому що ми втілили мрії людей, з якими працюємо».


Хтось сьогодні отримав подарунок, який дуже важливий для господарства, хтось сертифікат на придбання сантехніки. Алла Трофимчук  втілила свою маленьку мрію і разом із Наталією  Гетьманець виготовила торт, (викладач-майстер виробничого навчання Державного навчального закладу "Знам'янський професійний ліцей"):


«Мрія – це стан щастя, і коли є можливість наблизити людину до такого стану і щось для цього зробити, то ти сам стаєш щасливішим. Все просто. Тому ми вирішили допомогти Аллі і здійснили її бажання: виготовити та прикрасити торт.»


Окрім того, під час заходу  майже кожен отримав нагороду та подарунок. Дипломом номінації «Серце із сім’єю» відзначено Раїсу Серебрянську. Номінацію «Відкритого серця» – «Домовите серце» отримала Алла Трофимчук за уміння знаходити гармонію у найпростіших речах. За свою багаторічну пристрасть до струн гітари диплом  «Серце для захоплення» потрапив до умілих рук Миколи Смірнова. За активну участь у волонтерській діяльності дипломами «Серце для серця» нагороджені Євдокія Кохно та Денис  Онищенко. Диплом номінанта «Серце для братів наших менших»  вручено Катерині Донець. Серед інших номінації були і такі, які відзначили і найкращу мрію та інші.

Ніхто не залишився без подарунків під час заходу. Для того, щоб їх придбати, Територіальному центру допомогли підприємці та небайдужі люди: Народний депутат України Олесь Довгий (помічник Андрій Іщенко);торгова марка «Добрим людям» та Знам’янский  завод продтоварів ТОВ Агропродукт (директор Ткаченко Володимир Леонтійович); приватний  підприємць Філоненко Олена Миколаївна – магазин «Слов’яночка»; приватний підприємець Хороленко Тетяна Іванівна – магазин «Ніка»; Приватбанк  (керуючий відділенням Міщенко Іван Володимирович), Державний навчальний заклад  "Знам'янський професійний ліцей".

Свою творчість присутнім дарували дует учениць Навчально-виховного комплексу «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2–ліцей Юлії Нагаєць і Дарини Гаірбекової та працівники міського Палацу культури.

Ольга Полякова

 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges