Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

Загальноосвітня школа №4 урочисто зустріла волонтера із США

5.12.2017

Вчора  один із наших навчальних закладів міста радо вітав з прибуттям волонтера Корпусу Миру  Педро Переса. Іноземець два роки працюватиме у ЗШ № 4 та вчитиме її учнів англійської мови.

Докладніше розповідає Педро Перес:


«Я дуже радий бути у м. Знам’янка, тому що мені випала нагода попрацювати з учнями.  Я – Волонтер Корпусу Миру. Корпус Миру – недержавна організація,  яка надає компетентних спеціалістів Україні для розвитку таких напрямків: викладання англійської мови як іноземної, розвиток молоді, розвиток громад.  До України я приїхав зі Штату Флорида, США.  У Вашому місті працюватиму за програмою викладання англійської мови».


Працівники навчального закладу провели велику роботу перед тим, як прийняти такого гостя: пройшли декілька співбесід, знайшли житло та створили умови для проживання. Педро налаштований на плідну співпрацю з вчителями англійської мови та хоче якнайкраще навчати учнів навчального закладу за цікавими методиками.

Говоримо із куратором волонтера вчителькою англійської та німецької мови Катериною Олексієнко:


«Ідейним натхненником такої ініціативи у школі став директор – Володимир Лядський. У Кропивницькому, у методичному кабінеті з іноземних мов Управління освіти мені пояснили, як це можна зробити, а далі тривали переговори у м. Київ.  Створивши усі умови для того, щоб Педро почав роботу, ми отримали можливість його прийняти. До  приїзду у Знам’янку  наш волонтер вивчав   українську мову три місяці у Житомирській області, тож може спілкуватися з учнями.  Увесь процес підготовки тривав приблизно з кінця минулого року.»


Під час перерви діти урочисто зустріли волонтера та подарували йому символічний коровай гостинності. Трохи познайомили Педро із традиціями України  англійською мовою та уміло показали знання зі згаданого предмета. На педагогічний колектив навчального закладу та Педро чекає плідна дворічна співпраця.

Ольга Полякова

Переклад з англійської Ольги Полякової

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges