Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

Свято працівників місцевого самоврядування у Знам’янці

8.12.2017

Традиційно 7 грудня відзначають свято працівників місцевого самоврядування. Вчора у Палаці культури відбулися урочистості з нагоди відзначення посадовців, які працюють для розвитку нашого міста.  


Своїх колег привітали міський голова Сергій Філіпенко та помічник народного депутата Верховної Ради Олеся Довгого  Андрій Іщенко.
 -  Шановні жителі міста, депутати міської ради, члени виконавчого комітету, активісти організацій населення, ветерани органів місцевого самоврядування! Щиро вітаю Вас із нашим спільним святом  - Днем місцевого самоврядування. Визначальну роль у вирішені життєвих важливих питань для знам`янчан відіграють саме органи місцевого самоврядування. На нас з Вами покладена велика відповідальність за соціально-економічний стан нашого  міста, за  благополуччя наших жителів, за створення комфортних умов для їх проживання, тому у  цей день, я як міський голова висловлюю вдячність нашим депутатам міської ради, працівникам органів місцевого самоврядування,  які демонструюсь самовідданість у роботі, професіоналізм, відповідальність і щедрість душi. Особливо висловлюю подяку місцевим ветеранам самоврядування та представникам організації місцевого населення,  які віддали частку своєї душі,  на його становлення та розвиток. Нехай їхній багатий досвід роботи в органах самоврядування стане часткою творчої роботи кожного з нас. Уклін і шана вам за любов до рідного краю та до нашого міста,   за самовіддану щоденну працю, високу активність у громадському та політичному житті,  не переборне бажання та здатність долати  всі негаразди. Нехай же це свято додасть всім нам єдності і впевненості в тому,  що спільними зусиллями  ми перетворимо нашу країну в успішну Європейську державу, про яку мріяли герої небесної сотні і за яку платять дорогу ціну наші герої на Сході. Щиро бажаю всім працівникам органів місцевого самоврядування: наснаги, гідної роботи, успіхів та громадської підтримки в подальшій діяльності на благо міста та держави. Миру нашій Україні, зі святом всіх! - вітає міський голова Сергій Філіпенко.
Кожного року під час відзначення свята працівників органів місцевого самоврядування нагороджують найкращих у цій сфері.


Подяками та почесними грамотами за вагомий внесок у розбудову та процвітання рідного міста з нагоди Дня місцевого самоврядування відзначили:


 Загородню Валентину Григорівну - першого заступника міського голови, Ковальчук Олену Миколаївну - начальника відділу фінансового господарського забезпечення виконавчого комітету Знам'янськоі міської ради; Зайченка Віталія Вікторовича – головного спеціаліста відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю виконавчого комітету Знам'янської міської ради - Подяками Верховної Ради України. Відзнаками Знам'янської  міської ради: Брунцвік Наталію Василівну  – начальника відділу забезпечення діяльності міської ради; Григор'єву Олену Анатоліївну – начальника відділу загального, контролю та роботи із зверненнями громадян виконавчого комітету Знам янської міської ради; Сугарея Андрія Олеговича – головного спеціаліста відділу молоді, спорту та охорони здоров'я виконавчого комітету Знам'янської міської ради; Головченка Анатолія Володимировича – старшого інспектора з питань оборонної та мобілізованої роботи виконавчого комітету Знам'янської міської ради;  Луценко Ірину  Миколаївну  – головного економіста  відділу доходів, економічного аналізу та фінансування галузей фінансового управління виконавчого комітету Знам'янської міської ради; Яндович Миколу Володимировича – коменданта відділу фінансово – господарського забезпечення виконавчого комітету Знам'янської міської ради; Мацка Володимира Васильовича – депутата Знам'янської міської ради сьомого скликання; Пашко Олександра Георгійовича – члена виконавчого комітету Знам'янської міської ради.


Говоримо з нагородженим Віталієм Зайченком: 

  • Вам приємно бути нагородженим?
  • Я був дуже здивований та взагалі не очікував отримати нагороду. Тепер є велике бажання працювати надалі, втілювати в життя багато планів та проектів, звичайно, ж за допомогою нашої міської ради.
  • Це ваша перша нагорода?
  • Такого рівня так, в мене є грамота Кіровоградської міської ради, але нагорода саме така вперше.
  • Побажайте щось колегам в цей день?
  • Працювати сумлінно, старатися, віддаватися справі, тоді будуть і нагороди. Але можу сказати, що коли ти менше всього очікуєш нагороди, тоді це і отримуєш. Треба просто віддаватися своїй справі та викладатися сповна.

Під час урочистого концерту до свята були залучені знам'янські колективи: ВІА "Ретро" міського ПК; солісти вокального колективу «Мелос»; зразковий хореографічний колектив сучасного танцю ЦДЮТ "Екстраверт",  керівник Марина Стукаленко; вихованці та вихователі ДНЗ "Козачок", вихованець музичної школи ім. Лисенка – Дмитро Кірій; працівники міського ПК Володимир Кондратюк та Катерина Тріфонова; зразковий танцювальний колектив міського ПК «Веселка» керівник Тетяна Часник; вихованка  музичної школи ім. Лисенка Лючія-Катерина Лароса; зразковий хореографічний колектив бального танцю ЦДЮТ «Перлина», керівник Наталія Залевська; народний аматорський ансамбль української пісні і танцю «Барвінок», керівник Євдокія Мельниченко.

 Від  видання KOMORA.INFO ми бажаємо,  щоб працівники місцевого самоврядування  продовжували працювати в тому ж натхненні,  адже завдяки цим робітникам  наше місто процвітає, дякуємо!

Аліна Козініна

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges