Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

Субсидії 2018: чого чекати від бюджету?

8.12.2017

Якщо у первинному варіанті бюджету на 2018 рік видатки на субсидії становили 55 млрд грн, і ще 7 млрд грн субсидій уряд планува віддати "під опіку" місцевої влади, то згодом вирішили усю суму субсидій виплачувати централізовано, а також збільшити її до 71 млрд грн. 

До цієї суми зараховано і 9 млрд грн субсидій, які уряд не виплатив у 2017. Потреба у субсидіях виявилася майже на 16 млрд грн більшою від первинних розрахунків.

У 2015 році, коли уряд ухвалив рішення про початок підвищення комунальних тарифів до ринкового рівня, видатки на субсидії становили 18 млрд грн.

У 2016, коли було запроваджено єдину ціну на газ, ці видатки складали вже 47 млрд грн.

У бюджеті 2017 на комунальні субсидії спочатку було виділено 47 млрд грн, але за рік ці видатки були збільшені на 14 млрд грн.

У 2014 році, коли низькі ціни на газ для населення дотувалися через "Нафтогаз", дефіцит державної компанії становив 120 млрд грн. Лише за перше півріччя цього року компанія отримала прибуток у понад 23 млрд грн.

http://www.uarp.org

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges