Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                   Діяльність відбувається за підтримки  чеської неурядової організації NESEHNUTÍ в рамках Програми трансформаційної  співпраці Міністерства іноземних справ Чеської Республіки

Події

Хіт-парад досягнень Знам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1 ім. Т.Г. Шевченка

 14.12.2017

Учні  та педагогічний колектив навчального закладу – надзвичайно талановиті та активні, саме тому з початку навчального року вони мають  велику кількість досягнень.

Розпочала «хіт-парад» учениця 2-Б класу Марія Крук, яка  нагороджена за кращу головну дитячу роль у фільмі «Стрикозунчик». Фільм було представлено на Міжнародному фестивалі дитячого кіно та телебачення "Веселка». Він отримав диплом першого ступеню. Марійка нагороджена дипломами І та ІІ ступеня за перемогу у конкурсах: «Зоряна осінь», організованого Всеукраїнською Федерацією танцювального спорту та «Барви осені – 2017», організованого  Федерацією танцювального спорту України.

Другу сходинку хіт-параду перемог посідають  спортсмени школи. 9 вересня відбулися міські змагання з легкої атлетики, присвячені Дню фізкультури і спорту. В особистому заліку учні школи посіли І -ІІІ місця в змаганнях з метання м’яча, у стрибках у довжину, з бігу на 60 метрів. 20 вересня 2017 р. команда навчального закладу  успішно виступила на IX відкритому чемпіонаті міста з військово-спортивного багатоборства (стрільба з пістолета, підтягування та підйом переворотом, крос 3 км).  Кочеригін Максим (9-Б клас) за підсумками змагань ввійшов до складу збірної команди Кіровоградської області, яка посіла ІІІ-є місце у Всеукраїнському чемпіонаті з військово-спортивних багатоборств. Змагання відбулися 4-8 жовтня в м. Житомир. Особисті результати учня: підтягування на поперечині - 23 рази, підйом-переворотом - 18 раз, стрільба з ПМ - 42 очка, крос 3 км - 12.36 с.

Але на цьому спортсмени не зупинились і у  листопаді 2017 року школярі завоювали І місце у ІІ турі фізкультурно-оздоровчого патріотичного фестивалю школярів України «Козацький гарт». Команду готували вчителі фізичної культури      Нікіфорова О.В. та Бойченко В.Д.

24 листопада на  міськрайонному чемпіонаті з військово-спортивного багатоборства в розділі "Пневматичне триборство" (стрільба з пневматичної гвинтівки із положень: лежачи, з коліна, стоячи), присвяченому вшануванню пам'яті знам'янчанина Сергія Трубіна, який загинув в зоні АТО, команда посіла 3-є місце. 9 грудня в м.Олександрія проходили обласні змагання з військово-патріотичного багатоборства в розділі "Пневматичне триборство". У складі команди м.Знам'янки  учень 10-го класу Антон Кравченко посів ІІ місце зі стрільби з пневматичної гвинтівки: "стрільба стоячи" та "стрільба з коліна". Велика подяка  вчителю предмету «Захист Вітчизни» Валерію Давидовичу Бойченку за його вагомий вклад у патріотичне виховання молоді.

Інтелектуальний актив школи теж гідно представляв навчальний заклад. І тому по праву займає ще одну сходинку хіт-параду. Команда школи посіла  І місце у синхронному турнірі "Кубок Кіровоградської області з гри "Що? "Де?" "Коли?" (І етап ХІХ Чемпіонату Кіровоградської області з інтелектуальних ігор серед школярів сезону 2017-2018 року). Розумники і розумниці стали переможцями   предметних олімпіад (24 призових місця) , 5 – мовно-літературного конкурсу ім. Т.Г.Шевченка, 6 – XVIII Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика. Учениця 9-А класу Анна Холявінська посіла 2 місце на обласному етапі  даного конкурсу.

Члени педагогічного колективу навчального закладу закінчують хіт-парад досягнень. Вчитель української мови та літератури  Тетяна Василівна  Дубок виборола перше місце на престижному міжнародному конкурсі Українського інституту вивчення Голокосту «Ткума». Тема роботи  – документальний фільм «Єврейська історія Кропивницького».

 

Наталія Солонько

Ольга Полякова

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges