Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

Соборна Знам’янщина  

 21.01.2018

Сьогодні біля спорткомплексу «Піраміда» (Привокзальний мікрорайон) відбувається захід «Соборна Знам’ящина» з розважальною програмою для дітей та дорослих «В гостях у тітоньки Хуртовини та Самовара Самоварича»

Представляємо Вашій увазі фотоогляд свята.

Караоке у підтримку-допомогу важкопораненого учасника АТО Олександра Осіпова.

Стенд з фото у національних костюмах.

Були і ті, хто одяг діток у національні костюми, як мама Олена Андрєєва свого п’ятирічного синочка. Це виглядало дуже гарно.

Солістка гурту «Місто доріг» Дар’я Валова розповіла, що у цей день гурт виконує тільки патріотичні пісні, більшість з них написані самими солістами гурту. Наприклад, пісня «Вставай, Україно!» авторська самої Дар’ї: «Ми будемо сьогодні виступати тільки з україномовними піснями. Наш гурт продовжує репетиції і заходи, от 3 лютого ми будемо показувати свою концертну програму у міському Палаці культури до Дня Святого Валентина, тож чекаємо всіх знам’янчан.»

Свято триває і про всі підсумки у фотозвітах та коментарях чекайте надалі на сторінках видання.

Нагадаємо, що свято для знам’янчан організовують: Знам’янський осередок Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Фундація регіональних ініціатив» (голова Кристина Зайченко), громадська організація «Єдність Кіровоградщини» (голова Юрій Гребенюк), Всеукраїнська ініціатива «Активна громада» (координаторка в м. Знам’янка Олена Олізько). До свята долучаються приватні підприємці міста: Олена Плохотнікова, магазин «Одеса» та Світлана Іваненко, магазин «Імперія», які забезпечують подарунками та призами. Також приєдналися Знам’янський МРВ Управління ДСНС.

Оксана Войчишина

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges