Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

Сміттєвий майданчик по Привокзальній: доки серед дороги буде сміття?

24.01.2018

20 листопада 2017 року депутат Знам’янської міської ради депутат Юрій Майборода звернувся із депутатським зверненням про необхідність  перенесення сміттєвого майданчика від зеленої зони від дитячої музичної школи ім. М. Лисенка.  А  між будинками 5 і 9 по вул. Привокзальній велика кількість зруйнованих льохів, які теж лишаються без уваги – територія потребує благоустрою. 

Згідно розпорядження міського голови  Сергія Філіпенка під номером 212 27 листопада 2017 року була створена комісія, яка 30 листопада 2017 року обстежила згадану територію та було укладено акт.

На 18 січня 2018 року не було отримано жодної відповіді щодо депутатських запитів і вирішення питань. Депутат Юрій Майборода чекав на отримання відповіді на запит два місяці, а ситуація ніяк не змінювалась ні з перенесенням сміттєвого майданчика, ні з ліквідацією закинутих льохів.

Як повідомив нам днями депутат Юрій Майборода, комісія таки уклала акт, де було зроблено висновки. Зокрема, зазначено: «Оскільки висновками комісії передбачено дії, які потребують виділення коштів, а також прийняття відповідних рішень виконавчим комітетом, на даний час підготовлено проект рішення виконавчого комітету, про затвердження акту обстеження і він проходить процедуру оприлюднення на офіційному сайті Знам’янської міськради.»

Зауважимо, що сам майданчик знаходиться на місці активного руху не тільки транспорту, а й пішоходів. Це ускладнює проїзд, а також засмічує дорогу побутовими відходами. Зовсім поряд – зона зеленого насадження біля музичної школи ім. М. Лисенка, яка теж поступово засмічується.

Риторично хочеться запитати – усі ці  фактори не були помітні тими, хто першочергово встановлював майданчик у такому незручному місці? А тепер купа актів, рішень і коштів потрібно для виправлення того, чого могло просто завбачливо не бути!

Оксана Войчишина

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges