Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

Село Пантазіївка на старті створення ОТГ

30.01.2018

Станом на 1 січня 2018 року в Україні створено 665 об’єднанних територільних громад, у Кіровоградській області пройшли перший виборчий період 13 громад, чекають призначення виборів - 3. Знам’янський район поки що немає жодної  ОТГ, але оголосили про намір це зробити Дмитрівська та Макариська сільські ради, а у січні 2018-го року – Пантазіївська сільрада. 

12 та 24 січня у Пантазіївці відбулися громадські обговорення з питання об’єднання територіальних громад сіл Шарівка, Квітневе, Гайове Шарівської сільської ради Олександрійського району, сіл Пантазіївка, Веселка, Троянка Пантазіївської сільської ради Знам’янського району, села Митрофанівка Митрофанівської сільської ради Новгородківського району, сіл Петрокорбівка, Білопіль, Дубівка, Корбомиколаївка Петрокорбівської сільської ради Новгородківського району, селища міського типу Нова Прага, сіл Лозуватка, Григорівка, Олександро-Пащенкове Новопразької селищної ради Олександрійського району  в Новопразьку об’єднану територіальну громаду з центром у селищі міського типу Нова Прага.

Як пояснив нам сільський голова с. Пантазіївка Володимир Кутинець: «Рішення приєднатись до створення процесу ОТГ до нас надійшло за пропозицією Новопразького селищного голови щодо об’єднання, враховуючи результати громадського обговорення цієї пропозиції, Пантазіївська сільська рада прийняла відповідне  власне рішення « Про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад та делегування представників до спільної робочої групи».

Під час засідання сесії Пантазіївської сільради 24 січня було прийняте ще одне рішення «Про схвалення проекту рішення Пантазіївської сільської ради  «Про добровільне об’єднання територіальних громад». У п’ятиденний строк  обласній державній адміністрації  це рішення було передане для надання висновку щодо відповідності цього проекту Конституції та законам України.

 Оксана Войчишина

 

 

 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges