Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

ЗНАМ’ЯЧАНОК ЗАПРОШУЮТЬ ПОЗМАГАТИСЯ ЗА ЗВАННЯ «МІС- ЗНАМ’ЯНКА 2018»

14.02.2018

Міський Палац культури  спільно з модельною агенцією  «Стиль моделс» запрошують знам’янчанок віком від 15 до 24 років позмагатися у конкурсі «Міс-Знам’янка 2018».  Захід планується на червень, але вже зараз проходить кастинг дівчат. 

Детальніше про конкурс розповідає завідуюча відділу дозвілля та роботи з молоддю МПК Вікторія Кравченко:


«Цього року ми вирішили відродити давню традицію і провести конкурс «Міс-Знам’янка 2018».  Дівчата змагатимуться у одній віковій категорії:  від 15 до 24 років. Зараз вже оголошено кастинг усіх охочих. Після проведення міського етапу, наша переможниця представлятиме місто у «Міс-Кіровоградщина», а потім  за результатами, і на Всеукраїнському рівні.»


Конкурс проводитиметься відповідно до загальнонаціональних положень. На учасниць очікують наступні тури: «Презентація», «Вихід у літньому одязі», «Вихід у вечірній сукні».  Для участі у заході звертайтеся  до міського Палацу культури або за телефонами: 0662559264, 0969806727.

Ольга Полякова

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges