Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

СХІДНІ КРАСУНІ ЗНАМ’ЯНКИ ВІТАЛИ ОЛЕКСАНДРІЙОК ІЗ ЖІНОЧИМ СВЯТОМ

8.03.2018

Танець під скрипку від танцювального клубу «Лейла» та студії східного танцю «Надіна» вже давно став візитівкою багатьох концертів: у м. Київ, у м. Олександрія, у м. Знам’янка та ін..  Ось і вчора на святковому концерті, який подарували  таланти  Олександрійщини  своїм жінкам,  керівниця танцювального клубу східних танців Інна Охріменко разом з Надією Лінкевич та скрипалькою  Валерією Любимовою відкривали захід.

Детальніше говорить Інна Охріменко:


«Мені дуже приємно, що учасниць нашого клубу запрошують на різноманітні святкові заходи. Зокрема, вчора я особисто разом з керівницею ССТ «Надіна» та нашою скрипалькою  Валерією Любимовою відкривали святковий концерт для жінок Олександрійщини. Танок зі скрипкою  - танок-шоу, який яскраво  поєднує  рухи тіла із живою музикою. Неймовірне однакове вбрання додає незвичайного лоску  і дарує ілюзію справжньої чарівної казки. Саме те, що хочеться подарувати кожній жінці у свято.»


Танцювальний клуб «Лейла» вітає усіх жінок нашого міста зі святом весни!  Нехай кожен день буде схожий на чарівну казку і все навколо квітне!

Ольга Полякова

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges