Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

Рятувальники придбали 12 комплектів бойового одягу

26.03.2018

Як повідомляють у Знам’янському МРВ Управління ДСНС України у Кіровоградській області, для забезпечення особового складу бойовим одягом придбано 12 нових комплектів. 

За рахунок коштів субвенції Дмитрівської сільської ради у розмірі 99 тис. грн. вдалося оновити бойовий одяг бійців пожежно-рятувального підрозділу: 12 нових комплектів і 3 пари краг (пожежні рукавиці).

  • Взагалом весь одяг потребує заміни, адже кожному комплекту не менше 10 років, і вже минув час  його експлуатації, - пояснює начальник міськрайонного відділу Управління ДСНС України в області Владислав Ларіонов, - ще 28 комплектів ми чекаємо від  обласного Управління ДСНС.

На сьогодні пожежно-рятувальна служба служба Знам’янщини є потужним підрозділом, готовим дати відсіч будь-яким загрозам сьогодення. Крім виконання своїх безпосередніх обов’язків під час ліквідації надзвичайних ситуацій, рятувальники систематично беруть участь у тактичних навчаннях та практичних відпрацюваннях, які без перебільшення, відіграють важливу роль для підвищення і підтримки боєздатності підрозділу.

Оксана Войчишина

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges