Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

Спортивні новинки для дітей Казарні (+фото)

16.04.2018

З початком весни діти та молодь  активно почали проводити час на вулиці. Ігри та розваги тепер для казарнянських спортсменів набудуть більш цікавого змісту, адже саме для малечі цими днями у с. Глибока Балка відкрито новий ігровий майданчик, а у сільській школі с. Казарня – тренажерний зал. 

Підхід до оздоровлення школярів у керівництва школи  та сільського голови Тетяни Халявинської дуже серйозний, окрім ідеї створити тренажерний зал з професійними справжніми тренажерами, усіх охочих під час  спортивних занять тепер навчатиме інструктор-тренер Олександр Зайцев. Саме йому і було передано табличку з написом, що цей тренажерний зал виник за сприяння органів місцевої влади та народного депутата України Олеся Довгого.

Урочистий момент відкриття зали та перерізання червоної стрічки виконали помічник народного депутата України Олеся Довгого Андрій Іщенко та сільський голова с. Казарня Тетяна Халявинська. Остання додала: «Ми вдячні народному депутату за те, що він сприяв у залученні коштів (із Держбюджету) 90 тис. грн. для придбання тренажерів, від сільської ради ми додали ще 60 тис. і на 150 тис. ми закупили тренажери на всі групи м’язів. У нас дуже багато молоді, є футбольна команда, гурток хореографії, тобто мене як сільського голову,  приблизно 6 років  просили створити невеликий спортзал. От мрії здійснилися.»

Під час відкриття слово мав і помічник народного депутата Олеся Довгого Андрій Іщенко: «Ми і надалі будемо продовжувати роботу з підтримки діток, бо в них - наше майбутнє. Спорт загартовує молодь.»

Від імені Знам’янської РДА до присутніх звернулася і керівник апарату адміністрації Олена Слюсаренко: « У час реформ Ваша сільська рада дуже багато робить на території. Сьогодні приємно бачити благоустрій, який навесні видно навколо у селах. Дійсно, для Вас сьогодні свято, адже відкриття майданчика для дітей,  тренажерний зал – це все для дітей і жителів сільської ради.»

У залі, де нині розмістили тренажери, вже цього року планується зробити ремонт. Як розповіла завідувач філії Казарнянської загальноосвітньої школи  Наталія Суржко  влітку буде замінено шпалери на стінах, оновлено підлогу.

Днями у селі Глибока Балка (Казарнянська сільська рада) було проведено великий суботник, а після того встановлено ігровий  майданчик для менших дітей, його вартість  48 тис. грн (бюджет сільської ради).


До дитячого садочка «Ромашка» у тій же Казарні ходить 18 діток, приємний подарунок чекав на малечу. Хоч у садку тільки одна група, дітки різного віку тривалий час не мали у приміщенні садка гарячу воду та телевізор. За сприяння  народного депутата Олеся Довгого ці проблеми вирішено і за 15 тис. грн.  придбано бойлер та телевізор. Ці кошти також було залучено як субвенцію із Держбюджету на соціально-економічний розвиток регіону.

Оксана Войчишина

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges