Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

ТАНЦІВНИЦІ «ЛЕЙЛИ» ЗДОБУЛИ ПЕРЕМОГИ НА МІЖНАРОДНОМУ КОНКУРСІ

2.05.2018

Цими вихідними у м. Олександрія відбувся Міжнародний конкурс-фестиваль виконавців східних, індійських, циганських, трайбл танців і танців народів світу «Нурія-2018». Велика кількість учасників, гостей, суддів з різних куточків України та з-за кордону відвідала захід:  Молдови, Києва, Миколаїва, Черкас, Кропивницького, Дніпра, Смоліно, Олександрії та інших міст.

Суддівська колегія складалася із обізнаних у танцях членкинь: Олена Годунова (Молдова. Засновниця студії східного танцю м. Кишинів, переможниця багатьох конкурсів), Майя Чуйкова (м. Кропивницький. Переможниця Чемпіонату України, срібна призерка міжнародного конкурса «Ейлт-Фестиваль» в Ізраїлі), Ольга Рудакова (м. Київ. Президентка Української асоціації виконавців східного танцю), Тетяна Головченко (м. Черкаси. Переможниця «European Golden Cupbellydance 2018» (м. Прага. Чехія) та ін.. Наше місто на конкурсі представляли танцівниці ТК «Лейла» (кер. Інна Охріменко).

Після багатогодинних феєричних виступів на танцювальних майданчиках та нелегкої боротьби серед  500 учасниць, наші танцівниці вибороли велику кількість нагород та підкорили суддівську колегію своєю артистичністю та легкістю виконання.  Детальніше розповідає Інна Охріменко:


«Щодо моїх очікувань від участі у конкурсі, то я напевно знала, що результат буде гарний, оскільки було зроблено багато роботи, вкладено багато праці: працювали в залі, падаючи з ніг. Я дуже хвилювалася за передачу емоцій глядачу у танці, адже  донести емоцію образу танка під час виконання – велика частина успіху! Щодо перших місць у різних номінаціях, то це для мене неочікувано. Я дуже вдячна своїм Лейлочкам (авт.: так тренерка називає танцівниць клуба) за колосальну працю. Новачки та  продовжуючі  нехай не зупиняються на досягнутому, а працюють більше, отримують задоволення від результату, яскравих емоцій, перемог та нагород! Я завжди з вами і люблю свій колектив: готова працювати, підтримати всіх і отримувати від цього задоволення».


За результатами змагань Інна Охріменко визнана найкращим тренером  та нагороджена сертифікатом на 50 % знижку на літню навчальну сесію від Української асоціації виконавців східного танцю.

Які перемоги здобули наші танцівниці?

ТК «Лейла» був представлений на змаганнях у двох категоріях «Синьйорини» та «Грандсиньйорини». За результатами заходу отримані наступні призові місця:

Синьйорини,  дебют, соло, хвилина слави – Олена Макарова – перше місце.

Грандсиньйорини дебют, соло, хвилина слави – Олена Охріменко – перше місце;

Тріо Синьйорини (Марина Андросова, Лариса Наконечна, Ольга Полякова), RS, дебют – перше місце;

Тріо Синьйорини (Інна Охріменко, Вікторія Блудова, Оксана Сінокоп), табла-dance – перше місце;

Група Синьйорини (Олена Макарова, Лілія Комісарова, Анастасія Комісарова, Олена Охріменко, Вікторія Блудова, Оксана Сінокоп, Інна Охріменко), танго-фьюжн – перше місце;

Група Синьйорини (Олена Макарова, Лілія Комісарова, Анастасія Комісарова, Людмила Білан, Олена Жуган, Олена Охріменко, Ольга Полякова), синхроний танець – перше місце.

Про свої  враження від перемоги та дебюту на сцені ділиться з нашим видання Лариса Наконечна:


«Вперше усвоєму житті я зробила крок назустріч своїй мрії! Це було дуже феєрично! Все своє життя я мріяла танцювати, але оскільки мешкала у маленькому селі, то не мала такої можливості. Доля мені зробила подарунок – ТК «Лейла». Я знаю цей коллектив зовсім мало: два місяці, але він став для мене другою родиною. Хочу сказати дякую тренеру за працю, терпіння та за те, що ми «отримали крила» та стали такими легкими, щасливими. Танок примушує тебе жити по-новому  і дихати на повні груди. Зовсім не  важливо скільки тобі років, чи який в тебе статус, бо на сцені ми усі – «наївні та чисті.»


Президентка IAED Ольга Рудакова особисто похвалила тренера та танцівниць зі Знам’янки за посмішки на сцені та  за емоційну складову танка.

Ольга Полякова

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges