Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

Сквер для відпочинку родин чи місце розпиття алкогольних напоїв?

5.05.2018

Усім відомий сквер біля школи-інтернату, у якому знаходяться пеньки для «відпочинку» людей. Вже декілька років поспіль знам’янчани використовують їх не за призначенням, а для розпиття алкогольних напоїв.

Вивчала ситуацію членкиня Громадської ради Тетяна Захарчук:


  • Зараз це зона, де найбільше відпочивають матусі з діточками. Сквер  переповнений, однак поряд з ними проходить розпиття алкогольних напоїв на усім відомих «пеньках». Два роки тому було колективне звернення до міського голови щодо згаданої проблеми. У відповідь він пообіцяв, що підприємець Олександр Білієнко мусить виконати вказівку прибрати ці незаконно встановлені споруди. Якщо він відмовиться, то їх приберуть комунальники міста. Однак, минуло два роки і стан пеньків погіршився, і на них продовжується розпиття алкогольних напоїв. Ми зібрали більше ста підписів містян, які просять вирішити проблему.

 


На одному із засідань Громадської ради, за присутності представників поліції, вже розглядалося згадане питання.  Так само, як проігноровано прохання громади про прибирання цих пеньків, така  ж реакція і на рішення Громадської ради. Знову говоримо про бездіяльність..?

Що ж вирішила Громадська рада? Прибрати пеньки, де постійно порушується відповідний ЗУ і розпиваються алкогольні напої. Але чи виконають рішення Громадської ради чи знову проігнорують ?

Ольга Полякова

Фото Тетяни Захарчук 

 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges