Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

Страйк залізничників у Помічній: чутки і суть мітингу

7.05.2018

6 травня у Добровеличківському районі у Помічній відбувся мітинг на якому  публічно обговорювалось питання можливості переведення підприємства Локомотивне депо у підпорядкування Знам’янки. 

Як зазначив перед мітингуючими голова первинної профспілкової організації Локомотивного депо Сергій Ващенко: «Основна суть у тому, що коли ми станемо цехом, а не структурним чи виробничим підрозділом, ми втрачаємо все: доходи, податки з  фізичних осіб будуть перераховуватись у Знам’янку і в Шевченкове. Оце ми саме головне взяли на озброєння».

Помічнянський міський голова Микола Антошик додав: «В останній час, коли Локомотивне депо попередило про страйк і почалися обіцянки про те, що будуть зберігатись робочі місця, податки лишаться теж тут… Коли у нас буває керівники залізниці, я їх воджу до Палацу культури, який майже зруйнований. Мені пообіцяли персональну зустріч з прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом.»

Наразі залізничники утворили страйкуючий комітет і обіцяють, якщо їх не почують, то перейдуть до більш радикальних дій. 

Підготувала Оксана Войчишина

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges