Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

Руслан Давидович: «Немає в світі кращих пацанів, Тих, хто твою спину прикриває…»

14.05.2018

Пісенна творчість старшого сержанта з позивним «Гамлет», Руслана Давидовича відома своєю щирістю, правдивістю і проникливістю. До Знам’янки вкотре він приїхав зі своєю творчістю та бажанням поділитись нею з іншими… 

Перший альбом «Три колоны на восток» був записаний у 2017 році, але пісні, які ввійшли до нього створювались протягом тривалого часу служби Руслана в АТО. Соліст про свою творчість розповідає, як про роботу цілого колективу, бо вважає за честь велику допомогу друзів, котрі сприяли і підтримували, щоб перший альбом виник.

13 травня у міському Палаці культури (м. Знам’янка) відбулася презентація другого альбому Руслана Давидовича «12 червня 2014 року…». Про знаковість цієї дати автор говорить так: « По-перше, можливо, люди почувши таку назву, побажають взнати, що за події з нею пов’язані. Це дата стосується моменту, коли 79 бригада потрапила у засаду в районі Савур-Могили. Там загинуло двоє чоловік цієї бригади Сергій Татарінов та Сергій Шерстньов,  і того ж дня в районі Степанівки загинув боєць 3-го полка Євгеній Бурко. Цим трьом мужнім військовим присвячений новий альбом пісень. У альбомі використаний запис реального бою, який був 12 червня 2014 року.»

Наш земляк, знам’янчанин Олександр Осіпов цього дня, 12 червня 2014 року, був важко поранений, він був теж біля Савур-Могили. Пізніше він стане другом і братом для Руслана Давидовича і дружба між чоловіками триває і зараз.

На сьогодні Руслан військовий резерву, частини В 0131  23-ої мотопіхотного батальйона, як учасник АТО він служив 11 місяців у складі 23-го батальйона  територіальної оборони Запорізької області. Пісенна творчість соліста  пройнята піснями АТО, він постійно з концертами подорожує Україною, збирає камерні зали і бере участь у масштабних концертах.

  • Для себе я визначив основну місію – це  зберегти пам’ять про людей, події і вчинки. Багато пісень у цьому альбомі присвячені конкретним людям, я згадую про них і розповідаю про них слухачам, - ділиться Руслан Давидович., - вони живуть у цих піснях. Я взяв гітару до рук у 15 років, майже того ж часу почав писати пісні, а події АТО – це новий етап життя, нова творчість…

Творчість Руслана нероздільна із життям, тому у виконанні автора відчутна проникливість і емоційність. Кожна пісня відкриває перед слухачем історію про бій чи про людину, серед них: Олександр Осіпов, Євгеній Бурко, вірш присвячений мамі загиблого Євгена, Людмилі Бурко, Сергій Татарінов, Сергій Шерстньов… Є у альбомі і пісня про рідного  брата Руслана, Олександра. Він трагічно загинув в зоні АТО.

Серед сотень рядків у  куплетах чуємо слова: « Якщо навколо мгла - треба світить…», творчість Руслана Давидовича саме так і нагадує світло, яке ще багато років буде згадкою, дороговказом патріотизму і мужності військових українців.

Оксана Войчишина

 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges